Лікування і культурна програма: на реабілітацію до Польщі відбула чергова група ветеранів із Києва

Лікування і культурна програма: на реабілітацію до Польщі відбула чергова група ветеранів із Києва

Лікування і культурна програма: на реабілітацію до Польщі відбула чергова група ветеранів із Києва
. Фото: Марина Хонда/Facebook

Минулими вихідними (3-4 грудня — ред.) до польського міста Тарнув відбула чергова група ветеранів із Києва та членів їхніх родин. Реабілітацію на території сусідньої держави вже пройшли 100 киян-учасників бойових дій і їх найближчі родичі. Про це повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

За її словами, два тижні 38 ветеранів та члени їхніх родин проходитимуть психологічну, фізичну та соціальну реабілітацію. Вона доповнюватиметься іпотерапією та екскурсіями визначними місцями Малопольського воєводства. Традиційно, усі витрати покриває польська сторона, зазначила Марина Хонда.

Раніше заступниця голови КМДА інформували, що загалом таку реабілітацію в сусідній країні пройдуть 180 українських захисників.

Київський міський центр допомоги учасникам Антитерористичної операції оголосив набір до останньої в цьому році групи на реабілітацію учасників бойових дій та їх сімей у Польщі (Тарнув). Група вирушатиме 09.12.22 (п'ятниця) та отримає повний безкоштовний комплекс психологічної, фізичної та соціальної реабілітації. Польська сторона забезпечує проживання, харчування та організовує культурну програму. Деталі можна дізнатися за телефоном: +380674434311.

Що відомо

  • Перша група киян-ветеранів війни та їхніх родичів повернулася додому після реабілітації в Польщі 30 жовтня. Друга група з 19 киян-ветеранів війни та членів їхніх родин виїхала на лікування до Польщі на початку листопада.
  • У вересні 2022 року було оголошено про підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Міністерством ветеранів. Документ підписали голова Асоціації міст і мер Києва Віталій Кличко та міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Задокументована співпраця спрямована на надання соціального захисту, забезпечення соціальної та професійної адаптації, а також надання психологічної підтримки ветеранам.
  • В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.
  • До одного мільйона гривень на розвиток власної справи — “Український ветеранський фонд” запускає програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників.

Читайте також

"Вірю, що повернеться" — в Києві вимагали звільнення полонених Росією українців

На початок