У Києві курсуватимуть нові автобуси, котрі передала Німеччина. Які маршрути

У Києві курсуватимуть нові автобуси, котрі передала Німеччина. Які маршрути

У Києві курсуватимуть нові автобуси, котрі передала Німеччина. Які маршрути
. Фото: КМДА

З 2 грудня на київських маршрутах курсуватимуть 18 автобусів Mercedes. Їх передали німецькі міста Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург як допомогу. Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко.

За словами мера, транспорт пройшов довготривалі процедури реєстрації та сертифікації, отримав необхідне обладнання для функціонування електронного квитка та GPS-трекери, системи аудіовізуального сповіщення.

"Ці автобуси курсуватимуть на маршрутах №№ 2, 22, 56. Ще близько 10 німецьких автобусів перебуватимуть в оперативному резерві в готовності вийти на найбільш завантажені напрямки".

Що відомо

  • 1 жовтня у Києві вийшли на маршрути 11 автобусів, які столиця отримала від Риги (Латвія) як допомогу.
  • У липні Київ, завдячуючи іноземним партнерам, отримав 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії.
  • У серпні мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.

Читайте також

Німеччина підтримуватиме Україну до перемоги у війні — Шольц

Бундестаг визнав Голодомор геноцидом українського народу

На початок