На війні загинув артист Київського академічного театру оперети Вадим Хлуп'янець

На війні загинув артист Київського академічного театру оперети Вадим Хлуп'янець

На війні загинув артист Київського академічного театру оперети Вадим Хлуп'янець
. Фото: Vadym Khlupianets/Facebook

У боях за Україну загинув артист Київського національного академічного театру оперети Вадим Хлуп'янець. Про це повідомляється на сторінці Національної оперети України у Facebook.

"Страшна звістка сколихнула колектив Національної оперети України. В боях за Україну загинув 26-річний артист балету Вадим Хлуп‘янець. Колектив театру висловлює щирі співчуття родині Захисника. Вічна слава і пам’ять нашому Герою!" — зазначається у дописі.

Артистові було 26 років. Він — випускник Київського хореографічного училища. Вадим Хлуп'янець народився в Донецьку. Переїхав з окупованої території у 2014 році. Був артистом балету Київського національного академічного театру оперети. Брав участь у спортивному житті театру (у 2017 році був визнаний кращим бомбардиром у турнірі з мініфутболу серед театральних команд Києва). Під час російського вторгнення в Україну став на захист країни.

Що відомо

  • У березні загинув соліст балетної трупи Національної опери України Артем Дацишин. 26 лютого він потрапив під обстріл російської артилерії. Артиста доставили в лікарню, де 17 березня він помер від тяжких поранень.
  • 12 вересня стало відомо, що на фронті загинув соліст Нацопери Олександр Шаповал —заслужений артист України, соліст балету Національної опери України імені Т. Г. Шевченка.

Читайте також

Артдиректор Docudays про останній фільм Мантаса Кведаравічюса: "Режисер заплатив життям за цей фільм"

На початок