Багато спекулянтів: Укрзалізниця продаватиме квитки на поїзд Київ – Варшава лише онлайн

Багато спекулянтів: Укрзалізниця продаватиме квитки на поїзд Київ – Варшава лише онлайн

Багато спекулянтів: Укрзалізниця продаватиме квитки на поїзд Київ – Варшава лише онлайн
Ілюстративне. Фото: Укрзалізниця / Facebook

З 10 листопада квитки на найпопулярніший поїзд №67/68 Київ – Варшава можна придбати лише онлайн. Це потрібно, аби завадити шахраям-спекулянтам і спростити доступ до квитків пасажирам, пояснили в "Укрзалізниці".

Почастішали випадки, коли спекулянти перепродають квитки "з рук" чи в соцмережах. Також фіксували підроблені проїзні документи.

Тепер у касі квитки на цей потяг не продаватимуть: лише на сайті та в додатку "Укрзалізниці". Онлайн-продаж на напрямки Київ – Варшава та Варшава – Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу. Придбати можна лише до 4 квитків на одне замовлення.

"Повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу. Це дозволяє припинити масовий викуп квитків онлайн через запрограмовані "боти", а потім обмін їх на відповідні іменні квитки для знайдених шахраями пасажирів. Врахуйте це при плануванні своїх подорожей", – зазначили в компанії.

Повернуті через касу квитки будуть доступні для онлайн-купівлі. На менш ажіотажні напрямки (наприклад, Київ – Хелм, де є пересадка на Варшаву) можна повертати в касу та онлайн.

Що відомо

  • У разі продовження російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури України "Укрзалізниця" може перейти до використання дизельних локомотивів.
  • У листопаді почав курсувати новий поїзд "Інтерсіті" №749 сполученням "Ужгород – Київ" та у зворотньому напрямку.

Читайте також

"Укрзалізниця" відновлює рух потягів на Ізюмському напрямку у Харківській області

Польща допоможе у відбудові українських аеропортів — міністр фінансів країни

На початок