Охочі опанувати українську мову можуть зареєструватися на безплатний курс

Охочі опанувати українську мову можуть зареєструватися на безплатний курс

Охочі опанувати українську мову можуть зареєструватися на безплатний курс
. Фото: Суспільне

Всеукраїнський рух "Єдині" відкриває реєстрацію учасників на черговий онлайн курс, що допомагає всім охочим перейти на спілкування українською. Майбутній курс — уже сьомий — присвячений Дню української писемності та мови. Старт занять — 7 листопада.

Як повідомляє пресслужба КМДА, у процесі навчання учасники щодня отримують завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр. Організатори також надають необхідні аудіоматеріали для кращого засвоєння знань. Освітній процес відбувається дистанційно, за допомогою вебінарів та онлайн лекцій. Крім занять, майбутні студенти зможуть долучитися до спілкування в розмовних клубах (онлайн чи офлайн). Найактивніших учасників спільноти заохочують спеціальними відзнаками. Навчальна програма розрахована на 28 днів.

Кияни і гості столиці можуть реєструватися на безкоштовний курс української мови
Кияни і гості столиці можуть реєструватися на безкоштовний курс української мови. Фото: сайт "Єдині"

Проєкт "Єдині" створений за участі Ініціативи "Навчай українською" та ГО "Українська гуманітарна платформа" за підтримки Уповноваженого із захисту української мови.

Онлайн курс "Єдині" — це 28 днів підтримки в переході на українську мову. За пів року проєкту вже 40 000 учасників перейшли на українську. Розмовні клуби "Єдині" працюють у 26 містах і територіальних громадах. 154 викладачі-модератори і 300 волонтерів беруть участь в організації курсу, 30 зірок і блогерів підтримали "Єдині" в соціальних медіа. Організатори сподіваються допомогти 1 мільйону людей перейти на українську до кінця 2024 року.

Форму реєстрації і деталі можна дізнатися на сайті проєкту.

Що відомо

  • Реєстрація на попередній мовний курс "Єдині" відбувалася у вересні. Навчання почалося 3 жовтня. Загалом у 6 курсах проєкту вже взяли участь понад 30 000 учасників із 25 міст і територіальних громад. Зокрема, з Києва, Вінниці, Чернівців, Одеси, Львова, Хмельницького, Кременчука, Могилів-Подільського, Чернігова, Умані та Запоріжжя.
  • У Києві з 18 серпня у "BiblioHub" Деснянського району стартували експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування. Учасникам розповідають, зокрема про риторику та техніку мовлення, як правильно розставляти наголоси у словах, а також лексичне значення слів.

Читайте також

Канікул не буде. У Білій Церкві перенесли осінній відпочинок учнів

На початок