Перейменувати вулицю у Києві на честь Ратушного пропонують без голосування

Перейменувати вулицю у Києві на честь Ратушного пропонують без голосування

Перейменувати вулицю у Києві на честь Ратушного пропонують без голосування
. Фото: Facebook/Bohdan Kutiepov

Вулицю Волгоградську у Солом'янському районі Києва, що неподалік Протасового Яру, мають перейменувати на честь загиблого на війні активіста Романа Ратушного, без окремого голосування у застосунку "Київ Цифровий".

Таке звернення до мера Києва надіслав народний депутат від парламентської фракції "Слуга народу" Роман Грищук.

"Це рішення потрібно приймати вже зараз і без опитування в "Київ Цифровий". Написав звернення на мера міста, з проханням зробити це і зняти перейменування вулиці Волгоградської з опитування", — написав Роман Грищук у Facebook.

17 червня секретар Київради Володимир Бондаренко повідомив, що до голосування у застосунку "Київ Цифровий" за перейменування вулиці Волгоградська додана пропозиція перейменувати її на вулицю Роман Ратушний.

Що відомо

  • Голова громадської організації "Захистимо Протасів Яр" і розвідник 93 ОМБр "Холодний яр" Роман Ратушний загинув у бою під Ізюмом. Він брав участь у боях під Києвом, потім на Сумщині та під Ізюмом.
  • 16 червня у Києві Протасовим Яром, у Солом'янському районі, проїхав траурний кортеж, в якому везли тіло загиблого на війні активіста Романа Ратушного. Люди прийшли попрощатися з Романом Ратушним зі свічками та прапорами.
  • Церемонія прощання з Романом Ратушним відбудеться у суботу 18 червня на Майдані Незалежності опівдні. Поховають його на Байковому кладовищі.

Читайте також

"Тримай небо!" Близькі та друзі згадують загиблого в боях київського активіста Романа Ратушного

Вторгнення Росії в Україну, день 114. Текстовий онлайн

На початок