Портал захисників та захисниць, який запустили рік тому, наразі інтегрували до єдиного Порталу послуг Києва. Містяни зможуть безперешкодно користуватися сервісами без додаткової реєстрації та повторного завантаження документів.
Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступницю голови КМДА Марину Хонду.
Вона нагадала, що створивши Портал захисників та захисниць, Київ став першим містом в Україні, яке забезпечило прямий доступ до інформації про всі послуги, гарантовані киянам-військовослужбовцям, їхнім родинам, а також родинам загиблих, зниклих безвісти та полонених.
Також, за її словами, наразі 11 послуг можна оформити онлайн за кілька хвилин і цей перелік постійно зростатиме. За 12 місяців на Порталі зареєструвалися майже 20 тисяч людей, оформили послуги онлайн понад 3300 людей.
"Нещодавно у столиці запрацював Портал послуг — єдина платформа для всіх сервісів міста. Відтепер всі можливості для киян-захисників та захисниць та їхніх родин інтегровані в єдиний міський портал у розділі "Електронний кабінет захисників", — сказала Хонда.
Вона також зазначила, що вже зареєстрованим користувачам не потрібно повторно створювати акаунт у кабінеті, оскільки всі облікові записи автоматично перенесені на єдиний Портал послуг Києва. Це дасть змогу містянам безперешкодно користуватися сервісами без додаткової реєстрації та повторного завантаження документів.
"Портал послуг працює за принципом "єдиного вікна". Тож завдяки інтеграції користувачі отримають не лише всі попередні можливості, а й нові сервіси, доступні для мешканців столиці і бізнесу. Зокрема, соціальні, медичні, освітні послуги, підтримку з працевлаштуванням, а також оформлення пільг та отримання необхідних довідок і документів", — сказав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
Раніше повідомлялося, що в Києві розширили перелік послуг Київ Мілітарі Хабу: почали надавати безплатну правову допомогу адвоката, збільшили штат юристів та продовжили години роботи мобільних бригад екстреного реагування.
Також у місті відкрили Кабінет довіри ветерана. Це простір, який створили для підтримки учасників російсько-української війни. Тут можна отримати психологічну підтримку, консультації психіатра, соціальний супровід, юридичну допомогу. Є групи підтримки родин військових та організовують розважальні і навчальні заходи.
На міському Порталі послуг з'явився новий розділ — "Вакансії для Захисників". Тепер ветерани та ветеранки можуть онлайн дізнатися про доступні вакансії, програми перенавчання та отримати допомогу з пошуком роботи.
У межах проєкту "Драйвери" ветерани й ветеранки з травмами опорно-рухового апарату або ампутацією кінцівок можуть безоплатно навчитися водінню. Зокрема, йдеться про водіння авто на ручному керуванні.