"Консерви, придатні за терміном, можуть бути заражені": головна санлікарка Кіровоградщини про небезпеку ботулізму

"Консерви, придатні за терміном, можуть бути заражені": головна санлікарка Кіровоградщини про небезпеку ботулізму

В Україні щороку збільшується кількість захворювань на ботулізм. З початку 2024-го зареєстрували 51 випадок серед дорослого населення. У Запорізькій області помер чоловік. На Кіровоградщині цьогоріч ботулізм не реєстрували, тільки дві підозри – у лютому та травні. Лабораторно діагноз не підтвердився.

Про це під час брифінгу розповіла головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук.

Вона розказала, як розпізнати перші симптоми ботулізму та його профілактику.

Ботулізм — це харчове отруєння з гострим перебігом, яке може призвести до тяжких наслідків та навіть смерті. Причиною захворювання найчастіше стають продукти домашнього консервування – м'ясні, рибні та овочеві консерви, пресерви. Небезпечно потенційними є усі консервовані продукти, які були неправильно вимиті, термічно оброблені, неналежно перевозилися та зберігалися.

"Навіть консерви, у яких все гаразд з терміном придатності, можуть бути зараженими. Ботулізм не можна виявити за кольором та смаком, бо мікроорганізм, який спричинює хворобу, не псує продукти".

Збудник ботулізму – мікроорганізм, який належить до групи клостридій. Це – анаеробна паличка, яка розмножується в тих умовах, де відсутній кисень. Бактерія виділяє сильний токсин, який блокує нервові імпульси й спричинює параліч м’язів.

"Ботулотоксин у 375 тисяч разів сильніший від отрути гримучої змії та у 10 мільйонів разів за ціанистий калій. За відсутності своєчасного лікування, надання специфічної терапії смерть при ботулізмі становить близько 25%".

В Україні ботулізм реєструють щороку і кількість хворих збільшується. У 2022-2023 роках недугу діагностували у 194-х людей, семеро померли. На Кіровоградщині протягом останніх п'яти реєструються поодинокі випадки, у 2019-2020 роках хворих не було.

У 2021 році захворювання лабораторно підтвердили у жителя Суботцівської громади. Чоловік їв копчену рибу домашнього приготування.

У 2022 році захворіли двоє чоловіків із Новомиргородської громади. Вони вживали рибний паштет домашнього приготування.

У 2023 році було троє хворих на ботулізм – захворіли матір з однорічною дитиною з Піщанобрідської громади. Вони їли домашню тушкованку. Також захворів житель Олександрійської громади, який вживав домашні рибні консерви.

Смертельних випадків не було.

Перші симптоми ботулізму

Загалом існує сім типів ботулізму. Зі слів Надії Оперчук, в Україні найчастіше реєструється ботулізм А і Б, який пов’язаний із вживанням м'ясних та рибних консерв. Рідше – Е.

Перші симптоми захворювання можуть проявитися через дві години. Якщо в організм потрапила мала доза ботулотоксину – через вісім днів. Чим коротший інкубаційний період, тим важчий перебіг захворювання. Сам пацієнт з підтвердженим випадком не є заразним.

Симптоми ботулізму найчастіше з’являються поступово, немає різких підйомів температури, тому виникає ілюзія несерйозності хвороби. Надалі з’являється порушення зору – одна з найперших ознак ботулізму (хворого непокоїть "сітка або туман" перед очима, двоїння предметів, тяжкість читання, що пов’язане з паралічем м’язів очей).

Одночасно виникають спрага, сухість слизових оболонок, розлад ковтання може змінитися тембр голосу. Хворі скаржаться на почуття грудки в горлі, біль при ковтанні, пирхота в горлі.

Неврологічна симптоматика триває кілька днів і супроводжується загальнотоксичним синдромом – хворі скаржаться на сильний головний біль, запаморочення, безсоння, загальну слабкість, підвищення температури тіла. У тяжких випадках пацієнтів непокоїть відчуття нестачі повітря, тяжкість у грудній клітці, дихання стає поверхневим.

Вартість протиботулінічної сироватки майже 180 тисяч гривень

Усіх хворих, навіть з підозрою на ботулізм, госпіталізовують у лікарню. Успіх лікування залежить від ранньої діагностики. У більшості випадків пацієнтам, а також контактним особам, які разом з ним їли харчі, вводять антидот – ботулінічну сироватку.

Її вводять одноразово. На 20 червня в області є шість доз. Вартість однієї – майже 180 тисяч гривень. Вона зберігається у Кіровоградській обласній лікарні, де визначена база для лікування таких хворих.

"У лабораторії особливо небезпечних інфекцій ми маємо тест-системи на підтвердження ботулізму. Дослідження проводиться біологічним та методом ПЛР-діагностики, які дає нам швидкий результат, що дуже важливо. Він готовий через три-чотири години".

Профілактика ботулізму

У більшості випадків ботулізм можна уникнути, говорить Надія Оперчук. Для цього потрібно дотримуватись простих санітарно-гігієнічних правил при обробці, перевезенні та зберіганні харчів.

"Уникайте вживання в'яленої, копченої, солоної та консервованої риби. Також м'ясних консерв, тушкованок, які куплені на стихійних ринках, та не мають документів, що підтверджують їх якість. Не їжте грибні консерви без термічної обробки, звертайте увагу на бомбажні банки. При перших симптомах ботулізму негайно звертайтеся до лікаря".
На початок