Нові можливості для регіону: Кіровоградські аграрії планують вирощувати технічну коноплю

Нові можливості для регіону: Кіровоградські аграрії планують вирощувати технічну коноплю

Ексклюзивно

Вирощуванням технічної коноплі зацікавились аграрії з Кіровоградської області. Це два господарства з Кропивницького району. Коноплю можна використовувати в будівництві, тваринництві, для виготовлення одягу, в харчовій промисловості і не тільки. Нині в області цю культуру не вирощують, попри те, що вона безвідходна.

Про це розповіла Суспільному керівниця департаменту агропромислового розвитку Валерія Фурманова.

"Враховуючи той факт, що по кукурудзі ми маємо котрий рік поспіль ціну, яка аграріїв не влаштовує і приносить їм навіть збитки, конопля на сьогодні є рентабельною, вона має попит, ринок є. Є готові бізнес-плани, готові пропозиції. Потрібно дбати про перероблення. Тому що конопля як сировина це одна справа, а якщо буде на місці перероблятися, то це більш рентабельно".

Пояснила, всі охочі можуть скористатися державними програмами.

"Це і "єРобота", до восьми мільйонів гривень отримати на обладнання. І "Власна справа" можна отримати на безповоротній основі до 250 тисяч гривень на ту чи іншу ініціативу. Основна умова – це створення робочих місць, це вже залежить від бізнес-плану і тієї суми, на яку претендує підприємець".

280 аграріїв та науковців з восьми областей зібралися на науково-дослідному полігоні інституту сільського господарства із села Созонівка на Кіровоградщині.

Про технології вирощування конопель та які дозволи на це потрібно, аграріїв та науковців з Київської, Донецької, Одеської, Сумської, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей знайомив директор Інституту сільського господарства північного сходу із Сум Віктор Кабанець.

"Костриця – це один із продуктів переробки, використовується у тваринництві, також для виробництва утеплювачів для будівельної галузі. З волокнистої частини цієї культури можна виробляти одяг. Із зерна цієї культури — харчові добавки, олію".

Сказав, нині найбільші площі в Україні займають соняшник, кукурудза та соя.

"Але це культури інтродуковані з американського континенту. А такі культури як ячмені, пшениці, льон-довгунець, коноплі – це ті культури, які є традиційними для нашого регіону, для Слобожанщини і для України в цілому. Збільшуються напрямки переробки цієї культури, а це і продукти виробництва, і робочі місця".

Розповів, коноплі вирощують у Сумському інституті сільського господарства північного сходу вісім років. Вважає, цей рік поворотним для вирощування коноплі в Україні.

"До 2024 року були певні обмеження щодо вирощування. На початку року президент підписав закон щодо легалізації конопель і з серпня цей закон буде вже ратифікований. Цим законом легалізується вирощування, культивування медичного канабісу в Україні. Вирощування цієї культури матиме декларативний характер, аграрії повинні повідомити відповідний структурний підрозділ про бажання вирощувати цю культуру".

Сказав, аграрії України відреагували на ухвалення закону збільшенням посівних площ конопель у півтора раза. Минулоріч коноплями були засіяні 1800 гектарів.

"Коноплі – це та культура, яка може вирощуватись і у поліссі, і у лісостепу, і у степу. При плануванні бізнес-планів можна планувати в межах тонни зерна з гектара".
На початок