Кіровоградська СБУ затримала жінок, які ввозили в Україну нарковмісні препарати під виглядом вітамінів

Кіровоградська СБУ затримала жінок, які ввозили в Україну нарковмісні препарати під виглядом вітамінів

Жінок затримали на міжнародному пункті "Рава-Руська"
Жінок затримали на міжнародному пункті "Рава-Руська". СБУ Кіровоградської області

Співробітники Служби безпеки України в Кіровоградській області затримали жінок з Черкаської області на міжнародному пункті "Рава-Руська" під час спроби ввезти в Україну нарковмісні препарати під виглядом вітамінів.

Про це Суспільному розповіла речниця СБУ в області Юлія Ткач.

За даними слідства, дві жінки закуповували гуртові партії нарковмісних препаратів в одній з країн Близького Сходу. Ввозили заборонені в Україні препарати під виглядом вітамінів та збували через оголошення у Телеграм-каналах.

За результатами експертизи, препарати містять у своєму складі речовини, які використовують при виготовленні наркотичних засобів і психотропних речовин.

Затриманим повідомили про підозру за частиною 1, частиною 2 статті 305 Кримінального кодексу України (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів). Карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На початок