Кропивничанка ініціювала збір грошей на житло для родини переселенців з інвалідністю та їх собаки

Кропивничанка ініціювала збір грошей на житло для родини переселенців з інвалідністю та їх собаки

Сніткін та Гера
Переселенці з Авдіївки Аркадій Сніткін та його собака Гера. Суспільне Кропивницький

Аркадій Сніткін, який пересувається на візку, через російську агресію переїхав з Авдіївки Донецької області у Кропивницький у 2022 році. Його дружина і син мають інвалідність. Також у родини є собака Гера, яка пережила з ними обстріли російської армії та евакуацію. Кропивничанка Катерина Дорош ініціювала збір грошей на купівлю житла для родини.

Про це вона розповіла Суспільному.

Після евакуації Аркадій з сім'єю жив у Центрі для бездомних людей, потому Катерина з іншими благодійниками з Кропивницького винайняла для них житло. Для родини потрібен був саме будинок, щоб чоловік міг на інвалідному візку виїхати на подвір'я, а собака – гуляти на вулиці.

Катерину, яка опікується притулком для тварин "Бім" у Кропивницькому, розчулила історія людини з інвалідністю, яка не покинула під час евакуації тварину.

Проте господарі будинку, який винаймали для родини Аркадія, попросили звільнити житло до кінця травня. Чоловікові знайшли тимчасовий прихисток, а виходом із ситуації Катерина бачить купівлю житла для цієї сім'ї.

"Де і яке саме – буде залежати від зібраної суми. Я переглядала вже декілька варіантів в селах та містечках поруч. Ціни різні, як і стан будинків. Визначила для себе, якщо брати без умов, а потім зробити ремонт, сума буде майже одна й та сама. Тільки більше піде часу на роботи".

Орієнтовна сума для збору – 150-180 тисяч гривень.

"Я вірю в щирість, щедрість і людяність наших людей! Тож дуже сподіваюся, що цей збір пройде швидко й Аркадію Андрійовичу не доведеться більше відчувати себе вигнанцем на рідній землі", — говорить Катерина.

Долучитись до допомоги можна за посиланням.

На початок