Втрати Кіровоградщини: на війні загинули Дмитро Федоренко, Олександр Атасов, Олег Роман, Віталій Матковський

Втрати Кіровоградщини: на війні загинули Дмитро Федоренко, Олександр Атасов, Олег Роман, Віталій Матковський

Дмитро Федоренко, Олександр Атасов, Олег Роман, Віталій Матковський
Дмитро Федоренко, Олександр Атасов, Олег Роман, Віталій Матковський. Суспільне Кропивницький

У війні з РФ загинули військові з трьох громад Кіровоградської області. Це — Дмитро Федоренко та Олександр Атасов з Олександрійської громади, Олег Роман з Помічнянської, Віталій Матковський зі Світловодської.

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко на своїй сторінці у Telegram повідомив про загибель двох захисників Дмитра Федоренка та Олександра Атасова.

Дмитро Федоренко загинув 10 травня під час виконання бойового завдання на території Луганської області. Бійцеві було 45 років.

Старший лейтенант Олександр Атасов, 1995 року народження. Загинув 11 травня під час виконання бойового завдання на території Дніпропетровської області. У нього залишились дружина, донька та батьки. Про дату прощання з бійцями повідомлять додатково.

Олег Роман, 1995 року народження, житель Помічнянської громади загинув 10 травня 2024 року поблизу населеного пункту Невське Сватівського району Луганської області. Про це Суспільному розповіла завідувачка сектору ведення військового обліку Марина Романщак. Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково.

Віталій Матковський житель Світловодської громади загинув 12 травня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу росіян поблизу села Торське Краматорського району Донецької області. Про це написали на офіційній сторінці громади у Facebook.

Народився Віталій 12 квітня 1976 року у селі Хотів Київської області Навчався у гімназії в селі Вітове Черкаської області. Згодом навчався у школі техніків автомобільної служби Міністерства оборони України, отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю — технічне обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів.

З 26 квітня 2021 року проходив службу за контрактом, служив на посаді командира автомобільного відділення, взводу забезпечення, роти забезпечення, батальйону матеріального забезпечення. Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково. У Віталія залишилися син, мати та брат.

На початок