На Кіровоградщині знеструмлені основні насосні станції підприємства "Дніпро-Кіровоград". Яка ситуація з водопостачанням

На Кіровоградщині знеструмлені основні насосні станції підприємства "Дніпро-Кіровоград". Яка ситуація з водопостачанням

На Кіровоградщині знеструмлені основні об'єкти підприємства "Дніпро-Кіровоград"
На Кіровоградщині знеструмлені основні об'єкти підприємства "Дніпро-Кіровоград". Суспільне Кропивницький

У Кіровоградській області з 05:00 ранку знеструмлені основні об’єкти водопостачального підприємства "Дніпро-Кіровоград". Це пов'язано з російською атакою РФ на інфраструктуру регіону проти ночі 8 травня.

Про це Суспільному розповів керівник підприємства Микола Романюк. За його інформацією, о 9 ранку зупинили насосну станцію, яка резервною лінією за допомогою генератора забезпечувала водою Світловодськ. Олександрія і Знам’янка отримують воду з резервуарів, протягом дня можливе зменшення тиску.

Також о 9:00 зупинили насосні станції у Кропивницькому. За інформацією директорки міського водоканалу Валентини Давидчук, у зв’язку з цим на верхніх поверхах житлових будинків не буде водопостачання. За запитом, воду підвозитимуть у лікарні та соціальні заклади міста. Населення просили зробити необхідний запас.

"Ми відключили насосну станцію у Кропивницькому, щоб зберегти воду в резервуарах та у мережі обласного центру. Після того, як енергетики завершать відновлення пошкодженої російською ракетою лінії електропередач і підключать наші об’єкти до енергопостачання, не довелося тривалий час чекати заповнення резервуарів і мереж водою, а чимшвидше подати її абонентам".

Підприємство "Дніпро-Кіровоград" забезпечує водою 400 тисяч жителів області.

На початок