У кропивницькому дендропарку зачинили атракціон на час слідства після того, як з нього впала жінка

У кропивницькому дендропарку зачинили атракціон на час слідства після того, як з нього впала жінка

Ексклюзивно

У кропивницькому дендропарку не працює атракціон "Оглядове колесо". Вхід до нього закритий стрічкою, після того, як напередодні там впала жінка. Факт загибелі внаслідок падіння з висоти Суспільному підтвердила речниця поліції області Віталіна Бевзенко. З її слів, жінка – місцева жителька, їй 56 років.

Генеральна директорка парку Антоніна Левченко сказала Суспільному, зачинили атракціон на час проведення слідства. Дендропарк перебуває в оренді корпорації "ХХІ століття".

"У нас є всі дозволи: технічний, електро, з безпеки. Все це ми надали поліції, прокуратурі й охороні праці. Всі люди оформлені. Були свідки події. Працівники надали свідчення. Ми сприяємо слідству. У справі ведеться розслідування, коментарі ми не надаємо, поки нам забороняють. Співчуваємо родині загиблої, це дуже велика втрата для сім’ї".

Напередодні представник адміністрації, який попросив не називати його ім’я та прізвище, показав записку, яку знайшли в жінки.

У кропивницькому дендропарку зачинили атракціон на час слідства, після того, як з нього впала жінка
Кропивничанка, яка випала з оглядового колеса, залишилась передсмертну записку. Адміністрації кропивницького дендропарку

Ось що він розповів:

“Трагедія сталась 7 травня о 15:56. Жінка зайшла на атракціон в медичній масці, це видно по камерах відеонагляду. Дочекалась поки на оглядовому колесі не буде відвідувачів і лишилась сама у кабінці. Коли вона доїхала до верхівки атракціону, то, за словами очевидців, які були поруч – це молода пара з дитиною, вона перехилилась і сама випала звідти. Ми викликали поліцію і швидку допомогу. Одразу констатували її смерть. При ній знайшли записку. У ній жінка просить “нікого не звинувачувати у її смерті, а винити Путіна і "рускіх” та залишила контактні дані своїх родичів".

Суспільне поспілкувалось телефоном з колишнім чоловіком жінки Валерієм. Він розповів, що підтримував з нею дружні стосунки.

"Після того, як син загинув на війні, вона це не могла перенести, важко себе почувала і була замкнута. Я підтримував, як міг, кожного дня спілкувався, приїжджав, у нас зв'язок був дружній".

Зі слів чоловіка, інших дітей в жінки немає.

Поліція відкрила провадження за статтею "Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою". Карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до восьми років.

На початок