Наслідки ракетної атаки на Кіровоградщині: у лікарні помер поранений чоловік

Наслідки ракетної атаки на Кіровоградщині: у лікарні помер поранений чоловік

Ексклюзивно
Зруйнована будівля
Зруйнований будинок. 4 травня 2024 рік. Суспільне Кропивницький

У лікарні 6 травня помер чоловік, який був поранений після ракетної атаки російської армії в селі Кропивницького району 3 травня.

Про це Суспільному сказала староста села. З міркувань безпеки її прізвище не називаємо.

На городі біля будинку, де живе чоловік, утворилась вирва після вибуху. Дім зруйнований. Господарка будинку, зі слів старости, живе у доньки.

Керівник лікарні Руслан Пушкаренко розповів, що поранений чоловік перебував у відділенні реанімації під постійним наглядом лікарів.

"Поступив до нас в тяжкому стані із пораненнями черевної стінки, з ураженнями внутрішніх органів, а також рук. Операція тривала чотири години працювала бригада хірургів та травматологів".

За словами старости, у селі продовжують ліквідовувати наслідки ракетної атаки. Пошкоджені 19 будинків, один зруйнований. Відремонтували п'ять дахів. Допомагають працівники місцевого комунального підприємства.

"Також жителі громади об'єдналися, щоб допомогти. Частину шиферу надало комунальне підприємство, частину — місцевий приватний підприємець. Комісія обстежує будинки та визначає, що потрібно зробити передусім".

У вівторок продовжать лагодити дахи.

"Плануємо викликати вишку, на дахах будинків майже на всій вулиці цвяхи повилазили з шиферу, їх треба терміново забити, бо якщо буде вітер, то шифер позлітає".

За декілька днів будуть вставляти шибки у вибитих вікнах.

"Дуже багато шибок, які треба вставляти, нині вікна у людей забиті, бо на завтра синоптики дощ прогнозують та похолодання. Поки збираємо скло, нам його люди надають, шукаємо майстра, який виконає цю роботу. Звертатимемося до приватних фірм, які допоможуть зі всановленням склопакетів. Люди в селі збирають гроші, щоб допомогти".
На початок