Майже 210 тисяч на допомогу онкохворим дітям: у Кропивницькому відбувся Великодній благодійний аукціон

Майже 210 тисяч на допомогу онкохворим дітям: у Кропивницькому відбувся Великодній благодійний аукціон

У Кропивницькому відбувся 13-й Великодній благодійний аукціон. У музеї мистецтв продавали картини, предмети декору, сумки, прикраси ручної роботи, поштові марки. Гроші планують витратити на обладнання для лікування онкохворих дітей. Зібрали 209900 гривень.

Про Суспільному розповіла співробітниця музею Ірина Лягул.

Великодній благодійний аукціон у Кропивницькому
Аукціон відбувся у музеї мистецтв у Кропивницькому. Суспільне Кропивницький

Мінімальна вартість лотів на аукціоні була 300 гривень, максимальна стартова ціна – 80 тисяч гривень.

13-й Великодній благодійний аукціон у Кропивницькому
Картини для аукціону. Суспільне Кропивницький

Свої картини для аукціону вдруге передала Катерина Миронюк: "Я віддала свої шість робіт, тому що хочу підтримувати діток".

Вікторія Талашкевич купила картину за три тисячі гривень: "Це робота під назвою "Іриси", я бачила її попередньо на сайті, не бачила в живу. Дуже сподобались кольори. Грошей не шкода, тому що завжди, коли гроші йдуть на благодійність – це добра справа, і це ж інвестиція в добро, яке поширюється в нашому місті".

13-й Великодній благодійний аукціон
Лот для аукціону. Суспільне Кропивницький

Гроші, зібрані на аукціоні, витратять на набір інструментів багаторазового використання в обласну дитячу лікарню. Такого набору там немає, сказала керівниця благодійного фонду "Янгол життя", який опікується онкохворими дітьми, Ольга Присяжнюк.

"Цей інструментарій необхідний для нейрохірургічних втручань для того, щоб дітки, які потребують таких операцій, могли отримувати таку допомогу вчасно і якісно тут, на місці, а не потрібно було їх транспортувати до більших медичних центрів".

Вартість інструментарію майже 120 тисяч гривень, сказала Ольга Присяжнюк.

13-й Великодній благодійний аукціон
Лоти для аукціону. Суспільне Кропивницький

З 71 лота на аукціоні продали 50, сказала Ірина Лягул. Які не продали, виставлять на сторінці "Великоднього благодійного аукціону" у Facebook.

13-й Великодній благодійний аукціон
Відвідувачі аукціону. Суспільне Кропивницький

Перший такий аукціон провели у 2009 році. Вони не відбувались через війну у 2014, 2022 роках та через коронавірус у 2020. Торік під час аукціону зібрали 142 тисячі гривень, які також витратили на обладнання для онкохворих дітей.

На початок