Кропивничани вибороли сім нагород чемпіонату України та Всеукраїнського турніру з кіокушинкай карате

Кропивничани вибороли сім нагород чемпіонату України та Всеукраїнського турніру з кіокушинкай карате

кіокушинкай Бійці Нації кроп
Володимир Галімський з вихованцями-призерами змагань, квітень 2024 року, Київ. Кропивницька КДЮСШ №4/Facebook

Кропивницькі спортсмени та спортсменки вибороли дві золоті, дві срібні й три бронзові нагороди чемпіонату України з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат й Всеукраїнського турніру серед кадетів, юніорів та дорослих у розділі кумітеПоняття у японських бойових мистецтвах, що включає всі різновиди бою на татамі. "Бійці Нації".

Учасниками змагань, які 26-28 квітня відбулися у Києві, стали 1230 бійців з усіх регіонів України, розповів Суспільному тренер кропивничан Володимир Галімський. Кіровоградщину представляли 44 спортсменів.

Перед початком змагань чорні пояси отримали чемпіонка Європи 2023 року серед юніорів у розділі катаСистематизована послідовність групи прийомів у японських бойових мистецтвах, які пов'язані один з одним принципами ведення бою з уявним одним чи декількома противниками. Єлизавета Галімська та чемпіон Європи 2022 року серед молоді у розділі куміте Андрій Рудковський.

Нагороди кропивничан-учасників змагань

Захар Пузир став чемпіоном України серед хлопців 2012 року народження у ваговій категорії до 45 кілограмів, вигравши усі чотири свої поєдинки.

Олександр Шевчук виборов звання чемпіона України у чотирьох поєдинках у ваговій категорії понад 55 кілограмів серед хлопців 2014 року народження.

У змаганні хлопців 2014 року народження у ваговій категорії до 35 кілограмів віцечемпіоном України став Даниїл Болілий, а у ваговій категорії до 35 кілограмів серед хлопців 2011 року народження срібло виборов Кирило Козуб.

Бронзовим призерам чемпіонату України став Єгор Гасаненко, 2013 року народження. Він змагався у ваговій категорії до 35 кілограмів.

Кропивничанки Владислава Стукаленко (2008 рік народження, вагова категорія — до 55 кілограмів) та Марія Карачор (2009 рік народження, вагова категорія — до 65 кілограмів) стали бронзовими призерками турніру "Бійці Нації".

Кропивничани вибороли сім нагород чемпіонату України та Всеукраїнського турніру з кіокушинкай карате
Учасники змагань з Кропивницького. Кропивницька КДЮСШ №4/Facebook

У медальному заліку представники клубу "Бусідо" Кіровоградської обласної асоціації кіокушинкай карате стали 14-ми з-поміж 67 клубів.

На початок