На війні з РФ загинули Сергій Харкавенко, Володимир Шишка, Ігор Мельничук та Олександр Горбань з Кіровоградщини

На війні з РФ загинули Сергій Харкавенко, Володимир Шишка, Ігор Мельничук та Олександр Горбань з Кіровоградщини

Сергій Харкавенко, Володимир Шишка, Ігор Мельничук, Олександр Горбань
Зліва направо: Сергій Харкавенко, Володимир Шишка, Ігор Мельничук, Олександр Горбань. Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з РФ загинули Сергій Харкавенко та Ігор Мельничук з громад Голованівського району, Володимир Шишка з Кропивницького району та Олександр Горбань з Олександрійського району Кіровоградської області. У двох громадах церемонії прощання відбудуться 20 квітня.

20 квітня у селі Наливайка Голованівської громади прощатимуться із загиблим на Луганщині молодшим сержантом Сергієм Харкавенком. Про це написали на офіційній сторінці Голованівської селищної ради у Facebook.

Боєць народився 20 листопада 1995 року в Наливайці. Навчався у Межирічківській школі та Голованівському училищі, де здобув професію тракториста. Працював на агропідприємствах регіону.

Сергія Харкавенка мобілізували 30 листопада 2022 року, служив він оператором аеромобільного взводу аеромобільного батальйону, загинув 16 квітня під час виконання бойового завдання біля селища Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Церемонія прощання відбудеться на вулиці Східна у рідному селі загиблого о 12:00. Охочих попрощатися з бійцем об 11:00 у дворі селищної ради у Голованівську чекатиме автобус, другий автобус чекатиме на ринковій площі селища Ємилівка.

У селі Нова Осота Олександрівської громади Кропивницького району 20 квітня прощатимуться із загиблим на Донеччині молодшим сержантом Володимиром Шишкою, 1971 року народження. Про це написали на офіційній сторінці Олександрівської селищної ради у Facebook.

Військовий загинув 14 квітня біля села Богданівка Часовоярської громади Бахмутського району Донецької області.

Панахида за загиблим розпочнеться о 12:45 біля будинку його рідних на вулиці Центральна у Новій Осоті, мітинг-реквієм відбудеться на сільському кладовищі близько 13:30. 20 квітня в громаді оголосили Днем жалоби.

14 квітня біля Богданівки на Донеччині загинув і старший механік-водій відділення інженерних загороджень групи інженерного забезпечення, старший солдат Ігор Мельничук з Гайворона Голованівського району. Про це йдеться в дописі на офіційній сторінці Гайворонської міської ради у Facebook.

Боєць народився 14 березня 1970 року, навчався у гайворонських школі №5 та машинобудівному технікумі. Працював на тепловозоремонтному заводі у рідному місті, а після строкової служби – у локомотивному депо, на машинобудівному заводі та інших підприємствах, служив в органах внутрішніх справ.

На фронт пішов добровольцем. З 11 березня 2022 року служив у складі 56-ої окремої мотопіхотної бригади, воював на території Донецької та Запорізької областей. Нагороджений нагрудними знаками "Ветеран війни" та "Золотий хрест", медаллю "За оборону рідної держави".

Про дату й час прощання із загиблим повідомлять додатково.

Голова Приютівської громади Олександрійського району Андрій Коломійцев на своїй сторінці у Facebook написав про загибель старшого солдата Олександра Горбаня із села Новоселівка. За його інформацією, боєць загинув 27 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання під Бахмутом, відтоді його вважали зниклим безвісти.

Про час та місце поховання повідомлять додатково.

На початок