15-річна спортсменка з Кіровоградщини виграла срібло ліцензійного турніру до Олімпіади зі стрільби

Юлія Ісаченко, стрільба кроп
Юлія Ісаченко виборола срібло в дуеті з Олегом Омельчуком. Фото: issf-sports.org

15-річна Юлія Ісаченко із селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області виграла срібну нагороду світового ліцензійного турніру до Олімпіади-2024 зі стрільби, що 11 квітня розпочався у бразильському Ріо-де-Жанейро.

Старший тренер Кіровоградщини Ілгам Ібрагімов розповів Суспільному, що наймолодша членкиня збірної України змагалась у парі із 40-річним рівнянином, бронзовим призером Олімпіади 2020 року Олегом Омельчуком. Український дует став другим і у кваліфікації, і у фіналі. На обох етапах кращими були спортсмени з Туреччини.

"Хоча це й ліцензійний турнір до Олімпіади, і вправа входить до програми Ігор, олімпійська ліцензія саме в змаганні змішаних дуетів не розігрувалась. Її розігрували в особистих виступах, а там Юлія показала 48-й результат. Потрібно розуміти, що вона дуже юна, хоча й талановита спортсменка, тому її ліценція ще попереду".
Юлія Ісаченко та Олег Омельчук поступилися золотом дуету з Туреччини. Фото: issf-sports.org

Результат українського дуету у кваліфікації — 579 балів, 284 з яких — в активі Юлії, результат турецьких спортсменів — 581 бал. Фінал українці програли з рахунком 17:13. Бронза — у представників Японії. Про це йдеться у протоколах змагань.