Два золота, срібло й бронза. Кропивницькі джитсери мають повний комплект нагород на європейському чемпіонаті

Джитсери з міста Кропивницький на чемпіонаті в Румунії, квітень 2024 року
Антон Береда, Данило Княгницький, Софія Крісан і Владислав Данчул. Facebook/Євген Скирда

Четверо вихованців спортивного клубу "Борець" здобули повний комплект нагород на чемпіонаті Європи в Румунії. Спортсмени поїхали туди в складі молодіжної збірної України з джиу-джитсу. Загалом Кіровоградщину представляє 11 спортсменів і спортсменок.

Про це Суспільному розповів тренер Євген Скирда. За його словами, всі медалі у віковій категорії до 18 років.

Софія Крісан стала чемпіонкою у вазі до 48 кілограмів. Вона мала три перемоги достроково. Згідно з протоколами змагань на другому місці хорватка Нора Філік. На третьому — француженки Матильд Лутон і Жюдит Газель.

Кропивничани Владислав Данчул і Данило Княгницький виступали в категорії до 69 кілограмів. Обидва провели по чотири переможні сутички й зустрілися в фіналі цієї вагової. Владислав Данчул має золото, Данило Княгницький срібло. На третьому місці — грек Емануїл Емануїлідіс і ізраїльтянин Ілай Арі Пельтц.

Антон Береда забрав бронзу в категорії до 62 кілограмів. За словами Євгена Скирди, у першій сутичці він припустився помилки й програв, а потім виграв п'ять зустрічей поспіль і став третім. Антон розділив бронзу зі словаком Мирославом Млинчеком. На першому місці ізраїльтянин Гай Бурштайн. На другому українець Данило Белозьоров з Дніпропетровської області.

Кропивницькі джитсери на чемпіонаті Європи, Румунія, квітень 2024 року. Facebook/Євген Скирда

Загалом в категорії до 18 років беруть участь 533 учасники й учасниці з 25 країн. Україна поки має 22 медалі і є другою в загальному медальному заліку. Попереду Румунія з 33 медалями. На третьому місці Франція (14 медалей).

Змагання ще тривають упродовж суботи й відбуватимуться в неділю, тому кількість нагород може змінитися.