"Машиною не проїдеш". Дорога між селами на Кіровоградщині за плюсової температури й дощів перетворюється на болото

"Машиною не проїдеш". Дорога між селами на Кіровоградщині за плюсової температури й дощів перетворюється на болото

Ексклюзивно

Дорога між селами Воронівка та Захарівка Новоукраїнського району Кіровоградської області за плюсової температури й дощів перетворюється на болото. Тоді діти не ходять у школу, бо шкільний автобус не може проїхати, а місцеві жителі не можуть доїхати в лікарню чи до літніх батьків, щоб допомогти.

Глибина колії на дорозі між селами – майже пів метра, розповів Суспільному місцевий житель Володимир Фефелов. Проїхати, з його слів, там можна лише в мороз.

Не можуть проїхати в село і виїхати з нього машини, "швидка" й шкільний автобус, сказала місцева жителька Валентина Похила.

"Три тижні дитина сидить удома. Причина – немає дороги, автобус не проїжджає".

Зі слів Валентини Гончаренко, не можуть доїхати й до зупинки електрички.

У Воронівці жителі почали збирати гроші, щоб самотужки почати ремонт, сказав Володимир Фефелов.

"Нам тут жити та їздити. Поговорили з сільгоспвиробниками, вирішили збирати по тонні з гектара. Збираємо ці гроші – від малого до великого виробника. Навіть пенсіонери по 200 гривень дають".

З його слів, щоб дорогою можна було їхати, треба засипати щонайменше 300 тонн відсіву.

Дорога між селами Воронівка та Захарівка на Кіровоградщині
Дорога між селами Воронівка та Захарівка на Кіровоградщині. Фото: Суспільне Кропивницький

Позиція балансоутримувача

Балансоутримувачем дороги є державне підприємство "Агенство місцевих автомобільних доріг". Скільки треба на її ремонт, не рахували, ремонтувати не планують, сказав заступник директора підприємства Сергій Котіков.

"Законом України "Про державний бюджет України на 2024 рік" не передбачена субвенція місцевим бюджетам з державного бюджету на ремонт та утримання доріг місцевого значення взагалі. Ми розуміємо, що немає проїзду, така дорога не одна. Ми до всіх громад Кіровоградської області звернулись по допомогу. Та органи місцевого самоврядування не можуть самі наймати підрядників, а можуть лише дати нам гроші у вигляді субвенції, співфінансування. Торік були залишки грошей, а далі – ми не розуміємо, що буде".

Позиція місцевої влади

До балансоутримувача дороги щодо ремонту звертаються протягом п’яти років, а ремонтувати за гроші з місцевого бюджету дорогу, яку утримує "Агенство місцевих автомобільних доріг" забороняє законодавство, сказав голова Новоукраїнської громади Олександр Корінний.

"Механізму, коли ми можемо напряму замовити проєкт і вкласти гроші, немає. Згідно з бюджетним законодавством, це вважатимуть нецільовим використанням бюджетних грошей. За це передбачена відповідальність – не тільки адміністративна, а й кримінальна. Передавати гроші у воєнний час іншим організаціям депутати і я вважаємо недоцільним, тому що для того є видатки обласного бюджету. Вважаю, що кожен має робити свою роботу".

За словами Олександра Корінного, загальна протяжність дороги – понад дев’ять кілометрів, ремонту потребують три.

На початок