Таеквондисти з Кіровоградщини вибороли 15 нагород чемпіонату України, двоє відібрались на першість Європи

Таеквондисти з Кіровоградщини вибороли 15 нагород чемпіонату України, двоє відібрались на першість Європи

Команда Кіровоградщини на чемпіонаті України з таеквон-до у Вінниці, лютий 2024 року
Команда Кіровоградщини на чемпіонаті України з таеквон-до у Вінниці, лютий 2024 року. Фото: Facebook Ігоря Зюнзі

Таеквондисти й таеквондистки з Кропивницького та Компаніївки Кропивницького району Кіровоградської області вибороли шість золотих, чотири срібні та п’ять бронзових нагород чемпіонату України з таеквон-до І.Т.Ф.

За інформацією тренера спортсменів Ігоря Зюнзі, змагання відбулися у Вінниці, їх учасниками стали 565 спортсменів з 18 регіонів. Кіровоградщину представляли вихованці кропивницької спортшколи №2, клубів "Мрія" та "Надія" з обласного центру та компаніївської спортшколи "Юність".

Чемпіонат був відбірковим на європейську першість, яка відбудеться у Словенії у квітні. Учасники змагались у трьох дисциплінах: спарингу, спецтехніці й тулі.

Призерами змагань стали 11 представників та представниць області.

Кропивничанка Анастасія Олійник стала абсолютною чемпіонкою України, вигравши золото у спарингу й спецтехніці та бронзу в тулі. А Єгор Бугаєнко з Кропивницького виборов по одній золотій та бронзовій нагороді. Ці двоє таеквондистів представлятимуть Кіровоградщину в складі збірної України на чемпіонаті Європи.

Ігор Зюнзя з Анастасією Олійник та Єгором Бугаєнком
Ігор Зюнзя з Анастасією Олійник та Єгором Бугаєнком. Фото: Facebook Ігоря Зюнзі

Кропивничани Амір Набієв, Єлізавета Гришкова та Владислав Сіроштан мають у своєму активі по одному золоту, Максим Кривохижа – два, а Євген Мілінчук – одне срібло, Ілля Зюнзя й Данило Семків – по бронзі.

Тренують спортсменів Ігор Зюнзя, Владислава та Размік Періханяни.

Підопічні Дмитра Садового Станіслав Тимошенко й Анна Панова з Компаніївки вибороли срібну та бронзову медалі чемпіонату, відповідно.

На початок