Били втрьох і знімали відео. У жителя Кіровоградщини після побиття переломи кісток обличчя та черепно-мозкова травма

Били втрьох і знімали відео. У жителя Кіровоградщини після побиття переломи кісток обличчя та черепно-мозкова травма

Ексклюзивно
Били втрьох і знімали відео. У жителя Кіровоградщини після побиття переломи кісток обличчя та черепно-мозкова травма
У 41-річного жителя Новоукраїнки Андрія Сарова переломи кісток обличчя, черепно-мозкова травма і забої . Фото: Суспільне Кропивницький

У місті Новоукраїнка Кіровоградської області троє чоловіків побили 41-річного жителя Андрія Сарова. У нього переломи кісток обличчя, черепно-мозкова травма і забої. В лікарню чоловіка привезли після побиття.

Били троє, побиття знімали на відео, яке виклали в соцмережі, розповів Суспільному заступник начальника районного відділу поліції Дмитро Юрчик. Нападникам 18, 19 і 23 роки, їх затримали.

Нині Андрій Саров у відділенні обласної лікарні у Кропивницькому. Розповів, троє чоловіків побили його 20 лютого.

"Я сидів із другом, відпочивав. Прийшли троє невідомих, вони вживали алкоголь, потім почали ставити мені питання: "Хто, що?". Я сказав, що тут проживаю. Спочатку вдарив один, потім другий, почали бити мене і знімали на відео, знущалися, не випускали з приміщення".

Це тривало понад чотири години. Чоловіку вдалося втекти. Розповів, його дружина зателефонувала у поліцію.

В обласну лікарню травмованого привезли 21 лютого, розповів лікар Василь Пленюк.

"У нього був виявлений перелом щелепи, кісток обличчя і черепно-мозкова травма".

Нині побитого чоловіка готують до операції. За словами хірурга, лікування триватиме майже місяця, потім потрібна буде реабілітація.

У жителя Кіровоградщини після побиття переломи кісток обличчя та черепно-мозкова травма
У Андрія Сарова після побиття переломи кісток обличчя та черепно-мозкова травма. Фото: Суспільне Кропивницький

Трьох жителів Новоукраїнки, які били Андрія Сарова і знімали це на відео, затримали на 60 діб досудового розслідування, розповів заступник начальника Новоукраїнського райвідділу поліції Дмитро Юрчик.

"Один із нападників, який є учасником відео та наносив тілесні пошкодження, відбував адміністративне покарання в ізоляторі тимчасового тримання, три дні тому повернувся звідти".

Нападникам повідомили про підозру за статтею 127, частині 2 кримінального кодексу України: "Катування". Відповідальність за цією статтею — позбавлення волі від 5 до 10 років.

За словами адвокатки підозрюваних Наталі Маркової, її підзахисні відмовилися надавати покази згідно зі статтею 63 Конституції України (Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом). Затримання планують оскаржити.

На початок