У Кропивницькому влаштують благодійне тренування, щоб зібрати гроші для ЗСУ. Тренер — ексбоєць з інвалідністю

У Кропивницькому влаштують благодійне тренування, щоб зібрати гроші для ЗСУ. Тренер — ексбоєць з інвалідністю

Благодійне тренування з функціонального фітнесу, липень 2023 року, Кропивницький
Благодійне тренування з функціонального фітнесу, липень 2023 року, Кропивницький. Фото: Олександр Майоров

25 лютого у Кропивницькому відбудеться благодійне тренування з функціонального фітнесуФокусується на поліпшенні функціональних можливостей тіла, містить вправи, спрямовані на розвиток координації, сили, гнучкості та витривалості. "Обмежено-необмежені". Організатори збиратимуть гроші на ремонт автомобіля для українських військових.

Керуватиме тренуванням колишній військовослужбовець, ветеран війни з інвалідністю Денис Скотніков, розповіла Суспільному співорганізаторка тренування Олександра Морозова.

"Спочатку Дениса запросили як учасника, та домовилися, що він проведе тренування й сам виконає комплекс вправ. А ми йому в цьому допоможемо".

Зі слів Олександри, тривалість тренування — 60-80 хвилин.

"Це будуть вправи із власною вагою. Три рівня складності. Тому, якщо хтось не зможе виконати ту чи іншу вправу, замінимо її на більш просту".

Під час тренування збиратимуть гроші на ремонт машини для батальйону, в якому служить батько Дениса Скотнікова. На заміну автоматичної коробки передач та роздавальної коробки потрібно 55 тисяч гривень.

Початок тренування запланували на 12:00. Відбудеться воно на спортмайданчику, розташованому на березі річки Інгул біля обласної спортшколи "Надія". Мінімальний благодійний внесок для охочих взяти участь у тренуванні — 200 гривень.

Підтримати збір можна дистанційно — за реквізитами.

На початок