В автомобільній аварії загинула редакторка Українського Радіо Кропивницького Наталія Потєєва

В автомобільній аварії загинула редакторка Українського Радіо Кропивницького Наталія Потєєва

В автомобільній аварії загинула редакторка Українського Радіо Кропивницького Наталія Потєєва
. Редакторка Українського Радіо Кропивницького Наталія Потєєва. Фото: Facebook Наталії Потєєвої

15 жовтня в автомобільній аварії загинула редакторка Українського Радіо Кропивницького Наталія Потєєва. Це Суспільному підтвердили рідні загиблої.

Наталія Потєєва народилась у 1972 році у селі Буштино Тячівського району Закарпатської області. У 1994 році закінчила навчання у Кіровоградському педагогічному університеті імені Володимира Винниченка. У цьому ж році почала працювати диктором редакції радіомовлення Кіровоградської обласної телерадіокомпанії. Згодом була продюсером програм радіо Кропивницької філії Суспільного і продюсером інформаційних програм.

Одружена, мама двох синів.

Наталія працювала у прямоефірних проєктах Українського Радіо Кропивницького "Радіодень", знімала тематичні проєкти, зокрема і телевізійні. Колеги згадують Наталію як фахову радійницю та чуйну людину. Вона завжди прагнула якнайповніше розповідати про життя області у своїх ефірах, опановувала нові формати, була добрим керівником, завжди розуміла і підтримувала колег, допомагала і словом, і порадою.

"Ми познайомились на посвяті у студенти. Ната була яскравою, щасливою, веселою. Дружили весь цей час. Вона завжди підтримувала, допомагала. Була щирою. Розуміла. Це несправедливо, що її більше немає. Не вірю", — каже редакторка Суспільне Кропивницький Леся Журавська.
"Дуже чуйна наша Наталочка. Не можу говорити у минулому часі, знаю її 24 роки. Познайомились у 99-році, коли я прийшла на роботу. Людини з більшим серцем я просто не зустрічала. Завжди готова допомогти з будь-яких питань. Найкраща в світі хрещена мама. Вона була хрещеною моєї старшої доньки. В деяких питаннях донька зверталась до неї, дуже їй довіряла. Це неймовірна втрата, — згадує випускова редакторка Суспільне Кропивницький Наталія Сметанко. — Ми називали її й називаємо нашою “радійною мамою”. Вона нас гуртувала. Вона вміла підказати, ніколи ні на кого не підвищувала голос, ми не могли її підводити, і тягнулись до неї. Вона випромінювала тепло".
"Вся команда радійників Суспільного сумує у зв‘язку зі смертю нашої колеги. Наталя була прекрасною журналісткою, яка одна з перших вела спільний для різних платформ прямоефірний проект «Радіомайдан». Її впевнений голос чули не тільки в Кропивницькому, а й у загальнонаціональному ефірі Українського Радіо", — написав Дмитро Хоркін – член правління Суспільного, відповідальний за платформи радіо, телебачення та діджитал.

У цій самій аварії загинув старший син Наталії. Чоловік і молодший 16-річний син — у реанімації. Хлопець перебуває у Вінницькій дитячій обласній лікарні. Його прооперували, стан — важкий. Про це у телефонній розмові розповіла медична директорка закладу Оксана Моравська.

Команда Суспільного висловлює співчуття родині. Де й і коли відбудеться прощання та чин похорону, повідомимо пізніше.

На початок