Троє захисників з Кіровоградщини загинули у боях з російськими військами

Троє захисників з Кіровоградщини загинули у боях з російськими військами

Троє захисників з Кіровоградщини загинули у боях з російськими військами
. Колаж: Суспільне Кропивницький

На війні з Росією загинули троє захисників з Кіровоградської області. Це — Руслан Білецький, Анатолій Галета, Олексій Лабутін. Це інформація від керівників територіальних громад.

У селищі Грузьке Голованівського району Кіровоградської області 19 серпня попрощался з захисником України Русланом Білецьким. Про це повідомив селищний голова Сергій Цобенко.

Руслан Білецький народився 10 жовтня 1993 року в селищі Грузьке. Після закінчення школи здобув спеціальність механізатора у Голованівському професійно-технічному училищі. Проходив військову службу в Збройних Силах України.

З 2015 по 2016 роки був учасником Антитерористичної операції. З початком повномасштабного російського вторгнення пішов захищати Україну. Служив водієм першого артилерійського взводу артилерійської батареї першого артилерійського дивізіону військової частини А2227. Разом з побратимами боронив Херсонщину.

Помер боєць 17 серпня від важкої хвороби.

Руслан Білецький загиблий з селища Грузьке Голованівського району
Руслан Білецький з селища Грузьке Голованівського району. Фото: Facebook Сергія Цобенка

17 серпня у лікарні міста Вінниця внаслідок поранень на війні помер боєць Анатолій Галета з Онуфріївської громади Олександрійського району. Це інформація від селищного голови Віталія Берези. Захисник служив стрільцем-помічником гранатометника військової частини А4718. Солдату було 45 років.

Анатолій Галета з Онуфріївської громади.
Анатолій Галета з Онуфріївської громади. Фото: Онуфріївської селищної ради.

12 серпня під час визволення села Урожайне Волноваського району Донецької області загинув Олексій Лабутін — уродженець села Овсяниківка Катеринівської громади Кропивницького району. Чоловік служив кулеметником взводу снайперів роти снайперів, повідомила сільський голова Тетяна Пучка.

Олексій Лабутін загиблий з Катеринівської громади
Олексій Лабутін — уродженець села Овсяниківка Катеринівської громади. Фото: Катеринівської територіальної громади. Фото: Facebook Тетяни Пучки

На початок