У Кропивницькому три роки не можуть завершити реконструкцію спортивної школи олімпійського резерву

У Кропивницькому три роки не можуть завершити реконструкцію спортивної школи олімпійського резерву

У Кропивницькому три роки не можуть завершити реконструкцію спортивної школи олімпійського резерву
.

Майже три роки не можуть завершити реконструкцію спортивної школи олімпійського резерву в Кропивницькому. Вона увійшла до переліку об’єктів спільного проєкту Президента та Уряду “Велике будівництво”– розповів Суспільному голова обласної комісії з відбору проєктів, які фінансуються Фондом регіонального розвитку Ігор Кузьмін. Дату закінчення реконструкції змінювали двічі.

Реконструкцію школи почали у жовтні 2017 року. Закінчити мали наприкінці 2018. Така інформація була на будівельному паспорті три роки тому.

На реконструкцію школи виділили 47 мільйонів гривень – розповів Сергій Коваленко, який був першим заступником голови обласної адміністрації з 2015 по 2019 роки. Торік після коригування проєктно-кошторисної документації вартість реконструкції зросла до 61 мільйону гривень. “14 мільйонів, які потрібні для завершення є, 13 мільйонів – це кошти Державного фонду регіонального розвитку, і понад 1 мільйон – це кошти співфінансування з обласного бюджету”.

Після завершення реконструкції у школі буде стометрова бігова доріжка, сектори для стрибків із жердиною, стрибків у висоту та довжину, два ігрові майданчики розміром 20 на 40 метрів, зона для тренування рятувальників і бейсбольна галерея.

Що треба зробити у спортшколі для її відкриття, пояснює директор спортшколи олімпійського резерву № 2 Віталій Винокуров. “Залишилося покриття повністю, розмітка, освітлення і тепло”.

Каже, передбачене виділення земельної ділянки під благоустрій та парковку автотранспорту.

Три роки не можуть завершити реконструкцію спортивної школи олімпійського резерву
Три роки не можуть завершити реконструкцію спортивної школи олімпійського резерву.

За словами Ігоря Кузьміна, будівельна готовність школи складає 92 %. ЇЇ планують відкрити до 1 вересня.

Нині будівельники готують у залі місця для встановлення сидінь для глядачів.

Що відомо

Національний проект “Велике будівництво” розпочався 2 березня 2020 року. Це будівництво шкіл, дитсадків, доріг, лікарень. В Кіровоградській області до проекту увійшли 53 об'єкти.

Читайте також

На початок