На шляху Київ-Одеса на Кіровоградщині запрацює камера автофіксації порушень

На шляху Київ-Одеса на Кіровоградщині запрацює камера автофіксації порушень

На шляху Київ-Одеса на Кіровоградщині запрацює камера автофіксації порушень
. Суспільне Кропивницький

На шляху Київ-Одеса М-05 на Кіровоградщині запрацює камера автофіксації порушень дорожнього руху, яка не працювала після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це розповів речник патрульної поліції Кіровоградської області Дмитро Поперешняк. Які штрафи за перевищення швидкості?

Камера розташована біля міста Благовіщенське.

У Кропивницькому працюють п'ять камер автофіксації — на вулицях Яновського, Полтавській, дві на вулиці Вокзальна та на Олександрівському шосе. "Ті, що стоять у Кропивницькому, працювали й до цього. Хоча на деякий час їх теж вимикали після активного вторгнення російської армії", – сказав Дмитро Поперешняк.

На території міста Кропивницького максимально допустима швидкість руху складає 50 км/год. Поза населеними пунктами, у місцях, де максимальна швидкість не обмежена дорожніми знаками, дозволяється рухатися зі швидкістю до 90 км/год.

На дорогах з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою, зокрема на автодорозі М-05 (Київ-Одеса), максимально допустима швидкість складає 110 км/год.

У разі перевищення допустимої швидкості на понад 20 км/год передбачений штраф у сумі 340 гривень. У разі перевищення на понад 50 км/год – 1700 гривень.

Встановлювати нові камери автофіксації порушень ПДР на території Кіровоградської області не планують.

Читайте також

2023 року Кропивницькому капітально відремонтують три шляхи: вулицю Металургів, що у селищі Нове, проспект Промисловий, вулиці Героїв України та Академіка Тамма.

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок