Народжений 24 лютого. Історія мами з Кіровоградщини, яка народила сина в перший день вторгнення Росії

Народжений 24 лютого. Історія мами з Кіровоградщини, яка народила сина в перший день вторгнення Росії

Марафон
Народжений 24 лютого. Історія мами з Кіровоградщини, яка народила сина в перший день вторгнення Росії
. Суспільне Кропивницький

Жителька Малої Виски Кіровоградської області Катерина свою другу дитину народила у перший день вторгнення Росії в Україну під звуки військових літаків. Говорить, все мало бути по-іншому – святково, у колі рідних і друзів. Поки чоловік на фронті, вона виховує двох дітей. Про хвилювання у день народження сина і про свої мрії, розповіла Суспільному.

Максиму пів року. Він народився 24 лютого, у день початку повномасштабної російсько-української війни. Хлопчик з’явився на світ у Кропивницькому о 13:45 з вагою три кілограми 420 грамів і зростом 51 сантиметр. Нині з мамою живе у Малій Висці.

"Ми готувались 23 лютого їхати у пологовий – збирали речі, їжу, на 39 тижні був запланований кесарів розтин. 24 нам подзвонив товариш, військовий з-під Херсонщини, і сказав: "Вставайте, почалась повномасштабна війна".

Говорить, боялась, що не доїдуть в пологовий, бо дорогою були затори, багато автомобілів.

"Ми їхали, я думала, може, це якийсь жарт. Що це насправді, зрозуміла вже у палаті, коли почали літати літаки. Лікарка, мене підтримувала, казала, що все буде добре".

Планували день виписки з пологового святковим, а вийшло похапцем – скоріше хотіли повернутись додому, згадала жінка. "26 лютого чоловік забрав мене з пологового, 27 його мобілізували".

Поки чоловік бореться за незалежність України, вдома допомагає старша донька Маргарита.

За пів року Катерина чоловіка, а діти тата бачили один раз. Зі слів Катерини, чекають його з нетерпінням і на перемогу України. Тоді зберуться усією родиною.

дитина
Суспільне Кропивницький

Читайте також

  • "Хлібороб – вільна людина в незалежній державі", – аграрій з Кіровоградщини
  • Сімейна традиція. Кропивничани щороку в День прапора вивішують стяг на даху будинку
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок