У Кропивницькому переселенка організувала безкоштовні заняття з скандинавської ходьби

У Кропивницькому переселенка організувала безкоштовні заняття з скандинавської ходьби

У Кропивницькому переселенка організувала безкоштовні заняття з скандинавської ходьби
. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому переселенка зі Слов’янська Наталія Бондаренко організувала безкоштовні заняття з скандинавської ходьби. Розповіла Суспільному, цим займалась в рідному місті десять років до повномасштабного вторгнення Росії. На тренування запрошує переселенців і місцевих жителів, яким за 55 років.

Тренування зі скандинавської ходьби розпочинають о 9:00 у парку "Ковалівський". Воно на деякий час відволікає від війни, каже кропивничанка Ірина Столярова. "Попри обставини, треба жити сьогоднішнім днем. Пристосовуватися до того, що є, безумовно важко все це об’єднувати, але ми намагаємося".

До тренуваннь приєдналась переселенка з Сєверодонецька Анна Гладкіх. Вона виїхала з міста після того, як в її балкон потрапив уламок ракети. "Побачила, що жінки ходять, спілкуються, відволікаються якось. Різноманітність хоч якась у житті, тому що постійно чекаєш, коли це все закінчиться".

Заняття триває дві години, за цей час жінки проходять чотири кілометри. Тренуються двічі на тиждень.

Такі тренування є корисними, але навантаження треба збільшувати поступово – каже сімейна лікарка Ірина Оленич. Радить перед заняттями проконсультуватися з лікарем, здати аналізи і кардіограму.

"Якщо людина раніше займалась спортом і прекрасно себе почуває, коли пройде чотири кілометри – то чому б і ні. Але треба впевнитися, що людині можна таке навантаження".

За словами лікарки, не можна займатися скандинавською ходьбою людям з надмірною або недостатньою вагою, а також з захворюванням серця, та суглобів.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок