Перейти до основного змісту
У Кіровоградській області поліцейські склали 27 протоколів за порушення правил карантину

У Кіровоградській області поліцейські склали 27 протоколів за порушення правил карантину

У Кіровоградській області поліцейські склали 27 протоколів за порушення правил карантину
. facebook.com/pizza32cm

27 адміністративних протоколів за недотримання правил карантину в Кіровоградській області склали поліцейські. Про це Суспільному розповіла речниця поліції в області Віталіна Бевзенко. Протоколи скали на власників кафе та магазинів побутових товарів, які під час карантину мають бути зачинені. За порушення правил карантину передбачений штраф від 17 до 170 тисяч гривень. Під час карантину кропивницькі кафе та ресторани змінюють режим роботи.

Знімальна група Суспільного побувала в одній з піцерій Кропивницького. У залі відвідувачів не було. За словами адміністраторки Руслани Котрікової, із введенням карантину змінили формат роботи: ”З початком епідемії люди почали замовляти на виніс. Також у нас стрімко зросла кількість замовлень на доставку. Телефонують, замовляють і кур’єр відвозить”.

Руслана Котрікова показала, що використовують працівники піцерії для гігієни: ”Використовуємо сертифіковане мило. Ним користуються працівники, які працюють на кухні. Кухня відкритого типу. Там працюють з тістом й іншими продуктами. Перед тим, як зайти на кухню, працівники обов’язково обробляють руки”.

Ємність з дезінфікуючою рідиною розмістили перед входом на кухню. Адміністраторка показала, що дезінфекційні засоби стоять і на стійці, де приймають замовлення: ”Касир знаходиться в зоні кухні, працює з грошима, видає чеки і піцу. То ж також постійно обробляє руки цим сертифікованим дезінфектором”.

За словами власника піцерії Андрія Лейбенка, працівники користуються тут дезінфікуючими засоби з моменту відкриття закладу: ”У нас відкрита кухня. Ми приділяємо багато уваги гігієні саме у нашому закладі, адже клієнт може бачити, як піцайола випікає піцу, працює руками. Тому подвійна увага приділяється чистоті”.

Андрій Лейбенко розповів, що під час карантину використовують дезінфектори втричі більше: ”Доставляємо додому. Вважаю, що всі заходи, які зараз впроваджують, потрібні, щоб мінімізувати ризики захворювання в нашому місті”.

Кропивничанин Сергій Калашніков прийшов забрати замовлення особисто: ”З початком цього ажіотажу не звертав уваги. Згодом, коли з’явилися написи про миття рук, почав прислухатися, мити руки частіше та користуватися дезінфектором. Це важливо, адже бачиш, що про тебе дбають інші люди. І сам починаєш думати, що здоров’я – це найважливіше, що є в житті”.

За словами власника піцерії, працюватимуть у такому режимі до закінчення карантину.

Нагадаємо, у Кіровоградській області, як і в усій Україні, з 12 березня по 3 квітня ввели карантин в усіх навчальних закладах. З 17 березня Кабмін ухвалив рішення призупинити В Україні роботу ресторанів, кафе, торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, закладів культури. Дозволили продавати продукти, пальне, засоби гігієни, ліки. Заборонили проводити заходи, у яких бере участь більше десяти людей. Відмінили пасажирське авіасполучення, закрили кордони. З 18 березня заборонили залізничні, авіа- та автобусні міжміські й міжобласні пасажирські перевезення. В маршрутках, автобусах і тролейбусах, на міських маршрутах, можна перевозити не більше десяти пасажирів одночасно.

Топ дня
Вибір редакції
На початок