На Кіровоградщині зникла неповнолітня дівчина

На Кіровоградщині зникла неповнолітня дівчина

На Кіровоградщині зникла неповнолітня дівчина
. фото поліції області

У Кетрисанівці Кропивницького району Кіровоградської області зникла неповнолітня Вікторія Макаренко. Дівчина 2005 року народження о 23 годині вечора 14 серпня прийшла додому і сказала, що лягає спати. О другій годині ночі батьки побачили, що доньки немає вдома. Розповів Суспільному начальник відділення поліції №3 міста Бобринець Юрій Хандис.

За його словами, батьки почали їй дзвонити, телефон був вимкнений. "У понеділок 16 серпня батько звернувся в поліцію з заявою про зникнення дитини. Спершу поліцейські Бобринця шукали дівчину власними силами, результатів це не дало. Сьогодні (17 серпня-ред.) з 7 ранку організували більш масштабні пошуки".

Юрій Хандис сказав, що нині повністю перевірили село Кетрисанівка, всі балки, ставки та закинуті будівлі, результатів немає. Проводять пошуки водолази.

При собі дівчина мала мобільний телефон, була одягнена у короткі джинсові шорти та футболку жовто-гарячого кольору.

Її прикмети: зріст 165 см, худорлявої статури, волосся темно-русяве, має шрам на лівій щоці.

Нині неповнолітню розшукують більше 60 людей — поліцейські, кінологи та рятувальники.

За словами голови Кетрисанівської громади Віктора Поліщука, шукати дитину вийшли більше 30 місцевих жителів. "Вікторія має батька та матір, сім'я на обліку в Службі в справах дітей не перебуває. Наскільки я знаю, раніше дівчина з дому не тікала".

Усім, кому відома будь-яка інформація про дівчину, просять повідомити за номером телефону "102" або (099)-215-26-24.

На початок