Перейти до основного змісту
Переселенцям на Кіровоградщині роздають продуктові та гігієнічні набори

Переселенцям на Кіровоградщині роздають продуктові та гігієнічні набори

До кінця травня переселенцям, які не довше, ніж пів року, живуть у місцях тимчасового перебуванняДитячих садках, школах, лікарнях тощо. в громадах Кіровоградської області, планують роздати 400 продуктових й стільки ж гігієнічних наборів від громадської організації "Десяте квітня". З квітня видали половину.

Про це Суспільному розповіла соціальна працівниця організації Катерина Єрошкіна.

Гуманітарну допомогу зокрема отримали мешканці модульного містечка у Знам’янці Кропивницького району. Зі слів соцпрацівниці, цей проєкт вони реалізують на території Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей. Якщо допомоги потребують люди з інвалідністю, пенсіонери чи багатодітні родини, тоді не беруть до уваги, коли вони приїхали в регіон.

Кіровоградщина отримала по чотири сотні продуктових та гігієнічних наборів для переселенців. Кому роздадуть
Розвантаження гуманітарної допомоги від громадської організації "Десяте квітня" у Знам'янці. Суспільне Кропивницький

У знам’янське модульне містечко привезли 36 комплектів допомоги. Саме стільки людей нині там мешкають, розповіла працівниця Анастасія Савінкова. Вони евакуювались восени 2024 року з Покровського району та міста Часів Яр Донецької області. Проживання у модульному містечку безплатне.

"Наймолодшому у нас 18 років. Ми з кожним, хто приїжджає, укладаємо договір на пів року, і кожні пів року його переукладаємо".
Кіровоградщина отримала по чотири сотні продуктових та гігієнічних наборів для переселенців. Кому роздадуть
Допомогу отримали усі 36 мешканців модульного містечка у Знам'янці. Суспільне Кропивницький

Одна людина отримала по одному гігієнічному та продуктовому набору. У гігієнічному є вологі та сухі серветки, мило, гель для душу, шампунь, зубні щітки та паста, набір для гоління та хатні капці. У продуктовому – крупи, консерви, олія, сіль, цукор, тушкованка.

Ольга Коваленко із селища Бересток Донецької області у модульному містечку живе з сином. За її словами, найбільше потрібні продукти.

"Все треба купувати. Для борщу, наприклад. Була б я у себе вдома, в мене там картопля, цибуля – запаси я робила з осені. А тут ти все купуєш".

Переселенка з Донеччини Галина Цюкало сказала, що для її родини важлива будь-яка допомога.

"Сіль, цукор – все що треба – гречка, тушкованка, вівсянку ми любимо, макарони. Шампунь, мило – та все що треба".

За словами соціальної працівниці Катерини Єрошкіної, переселенці можуть отримати також психологічну, соціальну та юридичну допомоги. Звертатись можна за номером "гарячої лінії" громадської організації: 0 800 33 28 58.

Підписуйтесь на Суспільне Кропивницький у Facebook, YouTube, Telegram, Instagram, WhatsApp та Viber.

Топ дня
Вибір редакції
На початок