З початку року майже 31 тисяча жителів Херсонщини отримали близько 495 млн грн державної допомоги — ОВА

З початку року майже 31 тисяча жителів Херсонщини отримали близько 495 млн грн державної допомоги — ОВА

Майже 31 тисяча жителів Херсонської області з початку року отримали соціальної допомоги від держави на суму майже 495 мільйонів гривень.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько.

Виплати були спрямовані зокрема на потреби дітей-сиріт, малозабезпечених сімей, людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, осіб з інвалідністю, поінформував Шанько.

"Також майже 4200 жителів області отримали більш ніж 26 мільйонів гривень матеріальної допомоги з обласного бюджету. Серед них — родини загиблих військових, люди, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім'ї поранених та загиблих внаслідок обстрілів", — розповів він.

Ще 111 тисяч гривень допомоги виплатили тим, хто отримав травми від вибухонебезпечних предметів. З них дванадцятьом жителям області оформили одноразову компенсацію і ще 22 людям — щорічну допомогу на оздоровлення, додав заступник начальника ОВА.

Раніше керівник МВА Роман Мрочко повідомляв, що у Херсонській громаді дітям категорійних родин зроблять закордонні паспорти. Їх безкоштовно зможуть отримати сім’ї, в яких виховуються діти до 18 років.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок