У школах на ТОТ Херсонщини окупанти формують класи "поліцаїв". Перший з'явиться у Скадовську — ЦНС

У школах на ТОТ Херсонщини окупанти формують класи "поліцаїв". Перший з'явиться у Скадовську — ЦНС

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонської області на базі середніх шкіл російські окупанти формують спеціалізовані класи, у яких будуть готувати "поліцаїв".

Про це на сайті інформує Центр національного спротиву.

За даними ЦНС, ініціатива надійшла з Кремля і її активно намагається впроваджувати на місцях окупаційна влада. Йдеться про класи "росгвардії".

"Тут діти проходитимуть військові навчання і “патріотичне виховання”, яке ймовірно передбачатиме  виправдання злочинів РФ. При закінчення спецкурсу "випускники" отримуватимуть первинне сержантське звання і виконуватимуть роботу “поліцаїв”, — йдеться в дописі.

Також у Центрі національного спротиву повідомили, що на тимчасово окупованій території Херсонщини перший такий клас буде відкрито вже з початку нового навчального року у Скадовську. Планується, що такі спецкласи будуть діяти у кожній школі на окупованій території області.

Раніше в Жовтій стрічці повідомляли, що російські окупанти на тимчасово окупованій території Херсонської області вчиняють репресії через ігнорування місцевими жителями дня Росії.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок