"Я почав допомагати українцям, коли почалася війна": французький фокусник та волонтер відвідав Херсон

"Я почав допомагати українцям, коли почалася війна": французький фокусник та волонтер відвідав Херсон

Ексклюзивно

Французький волонтер та фокусник Вінсент Келлі приїхав до Херсона, щоб показати свої програми та провести майстеркласи для дітей. Чоловік займається цим у вільний від роботи час. Допомагати українцям почав від початку повномасштабного вторгнення.

Захід відбувся у мультипросторі "Крила". На шоу-програму та майстерклас із магії від французького фокусника та волонтера Вінсента Келлі прийшла 12-річна Єва.

"Мене вибрали на роль кролика. Я дуже люблю кроликів, тому це дуже доречно. Мені запам’яталися фокуси зі змією — це було так несподівано. Ще сподобався фокус із коровою – він був смішний", — розповіла дівчина.

Француз, фокусник, волонтер, Вінсент Келлі, діти, Херсон
Французький фокусник та волонтер Вінсент Келлі на показі своєї програми для дітей у Херсоні. Суспільне Херсон

Мама Єви Ольга Спіцина відвідала із донькою подібний захід вперше.

"Я бачу, що дітям подобається. Такі заходи потрібні, тому що у дітей мало радості зараз. І сміху. Дочка у школі писала твір про те, що сміх лікує", — сказала жінка.

Француз, фокусник, волонтер, Вінсент Келлі, діти, Херсон
Виступ Вінсента Келлі для дітей у одній із книгозбірень Херсона. Суспільне Херсон

Херсонка Юлія разом із сином Ігорем та племінницею Кірою відвідала подібну програму в одній із книгозбірень Херсона.

"Це спілкування з іншими дітьми, бо тут їх набагато більше, ніж можна знайти на майданчиках. І це емоції, бо важко в наш час перебувати тут — самі розумієте, яка ситуація зараз в країні. Тому нам дуже сподобалось", — поділилася враженнями Юлія.

Француз, фокусник, волонтер, Вінсент Келлі, діти, Херсон
Вінсент Келлі показує фокуси для дітей у Херсоні. Суспільне Херсон

10-річну Анастасію найбільше вразив фокус зі столом, який літає.

"Це прикольно, бо виникає питання: "А як це вийшло? Як стіл літає?", — здивувалась дівчина.

Вінсент Келлі показав близько 20 програм та майстеркласів у безпечних просторах Херсона та області – селах Благодатне, Чорнобаївка, Петрівка, Богданівка, Сонячне.

"Я працюю у готелі, але навчився фокусам на YouTube в інтернеті. Тож я ніколи раніше не займався магією. Фокуси роблю вже два роки і вчився, тому що мені це дуже смішно і дітям подобається", — розповів Вінсент Келлі.

Француз, фокусник, волонтер, Вінсент Келлі, діти, Херсон
Французький фокусник та волонтер Вінсент Келлі. Суспільне Херсон

У травні 2022 року чоловік разом із двома синами віком 13 та восьми років поїхав до Польщі, щоб працювати у Кракові в пункті розподілу їжі для біженців. У листопаді того ж року повернувся та показав магічне шоу. У 2023 році у січні фокусник показував програми для дітей Ужгорода, Миколаєва, Очакова та Харкова. А у листопаді вирушив до Румунії та Молдови, де виступав перед українцями у дитячих будинках, а також у сімейних центрах українських ромів.

"Я почав допомагати українцям, коли почалася війна. До того я не так багато знав про Україну, окрім, може, Бубки та Шевченка — і все. Але чим більше я допомагаю, тим більше розумію, що я закохався в країну та людей. Ось чому я тут, в Україні", — сказав Вінсент Келлі.

Раніше у Херсонській ОВА повідомляли, що 45 дітей із Золотої Балки, Приозерного, Дар’ївки, Любимівки, Хрещенівки, Нововоронцовки та Херсона поїхали до оздоровчого закладу Польщі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок