Депортував понад 150 ув'язнених. Експрацівник колонії №90 у Херсоні отримав підозру у порушенні законів та звичаїв війни

Депортував понад 150 ув'язнених. Експрацівник колонії №90 у Херсоні отримав підозру у порушенні законів та звичаїв війни

Правоохоронці заочно повідомили про підозру у порушенні законів та звичаїв війни колишньому працівнику Північної виправної колонії №90 у Херсоні.

Про це у відео, опублікованому в Telegram Херсонської обласної прокуратури розповів прокурор відділу Павло Мошковський.

"Після окупації Херсона росіяни на базі Херсонського слідчого ізолятора створили незаконну установу — "слідчий ізолятор №1". Цю особу поставили керувати вказаною установою. Він посприяв, щоб людей, стосовно яких направлене обвинувачення вже до суду, було незаконно вивезено", — каже Мошковський.

За його словами, з Херсона вивезли понад 150 ув'язнених, які відбували покарання у слідчому ізоляторі. Спочатку їх перевезли у Голопристанську виправну колонію №7, потім — на окуповану територію Криму.

"Ми встановили, де зараз знаходяться чотири ув'язнених, доля решти — невідома", — повідомив прокурор.

У головному управління Нацполіції Херсонської області, співробітники якої здійснюють досудове розслідування, повідомили, що підозрюваний — 46-річний уродженець Миколаївської області. За вчинене йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок