На лівобережжі Херсонщини зростає заборгованість з виплати зарплат працівникам окупаційних бюджетних установ — ЦНС

На лівобережжі Херсонщини зростає заборгованість з виплати зарплат працівникам окупаційних бюджетних установ — ЦНС

На тимчасово окупованій території Херсонської області зростає заборгованість з виплати заробітних плат працівникам псевдобюджетних установ.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Також ЦНС повідомляє, що від початку року зарплату не отримують працівники окупаційних комунальних установ, деяких навчальних закладів та дитсадків.

"Таким чином напередодні "дострокових виборів президента РФ" у регіоні посилюється гуманітарна криза, яка дозволяє окупантам насаджувати свою грошову допомогу в обмін на участь у голосуванні", — йдеться у дописі.

Крім цього, Центр нацспротиву закликав населення лівобережжя ігнорувати псевдовибори та не допомагати пропагандистам легітимізувати окупацію.

Раніше рух "Жовта Стрічка" повідомив, що на тимчасово окупованій території Херсонщини для людей призовного віку від 18 до 27 років обмежили видачу "закордонних паспортів".

Також центр прав людини Zmina повідомив, що представники РФ використовують однакові методи переслідування та тортур на всіх окупованих територіях України. Тортури є ключовим інструментом росіян для отримання інформації.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок