У Залізному Порту на лівобережжі Херсонщини окупанти відбирають житло у людей, які отримали російський паспорт

У Залізному Порту на лівобережжі Херсонщини окупанти відбирають житло у людей, які отримали російський паспорт

Херсонщина, окупація, лівобережжя
Російський військовий. Фото з сайту Центру національного противу

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонської області так звана "влада" проводить рейди та забирає житло у людей, які мають російський паспорт.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

За інформацією ЦНС, найбільше таких рейдів відбувається у Залізному Порту, який розташований на узбережжі Чорного моря. Російські окупанти вже відібрали низку таких квартир та передали так званим "переселенцям", або ж "постраждалим" під час бойових дій.

"Раніше окупанти забирали житло у власників, які раніше виїхали з окупованої території, тоді як зараз "віджим" житла відбувається з тими особами, які проявили лояльність до оформлення російських документів. Такі дії окупаційної влади свідчать лише про бажання продовжувати геноцидну практику щодо зміни етнічного складу населення на території України", — йдеться у дописі.

Раніше в ЦНС повідомили, російські окупанти розвивають мережу клубів "воїн", до яких набирають підлітків з тимчасово окупованих територій. Один з таких клубів планують відкрити на ТОТ Херсонщини.

Також рух опору "Жовта Стрічка" повідомив, що на тимчасово окупованій території Херсонської області для людей призовного віку від 18 до 27 років обмежили видачу "закордонних паспортів".

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок