Звання "Герой України": рідні загиблого військового з Херсонщини Василія Чернєцова просять підтримати петицію

Звання "Герой України": рідні загиблого військового з Херсонщини Василія Чернєцова просять підтримати петицію

Загиблий військовий Василій Чернєцов
. Загиблий військовий з Херсонщини Василій Чернєцов. Фото надала подруга родини загиблого Юлія.

Рідні військовослужбовця ЗСУ з Херсонщини Василія Чернєцова просять підтримати петицію про присвоєння йому звання "Герой України" посмертно.

Петицію розмістили на сайті президента України 11 вересня 2023 року, повідомила Суспільному подруга родини Юлія (на її прохання з питань безпеки прізвище не вказано). Станом на 14 жовтня 2023 року петиція набрала 16 605 голосів з необхідних 25 000.

В петиції вказано, що Василій Чернєцов з позивним "Черік" був молодшим сержантом, командиром 3-го аеромобільного відділення, 1-го аеромобільного взводу, 8-ої аеромобільної роти, 2-го аеромобільного батальйону, військової частини А4355.

"Після виїзду з окупованої території Херсонщини він вступив до лав Збройних сил України. З перших днів обороняв суверенітет держави, брав участь у контрнаступі на Бахмутському напрямку, обороняв Бахмут", — йдеться в петиції.

Василій Чернєцов загинув 28 серпня 2023 року під Бахмутом. Йому було 36 років. У загиблого воїна залишились двоє неповнолітніх дітей.

"Він вірив у краще майбутнє для своєї країни. Ми повинні не тільки пам'ятати про це, але й зробити все, щоб його загибель не була марною. Вічна пам'ять і шана всім, хто віддав своє життя за Україну. Слава всім, хто боронить та захищає Україну", — написано в петиції.

Раніше сестра військовослужбовця ЗСУ Антона Мощенка, який загинув на Донеччині 1 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання, просила підтримати петицію про присвоєння йому посмертно звання "Герой України".

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок