Затоплення лівобережжя Херсонщини: в низці населених пунктів виявили спалахи вірусного гепатиту А

Затоплення лівобережжя Херсонщини: в низці населених пунктів виявили спалахи вірусного гепатиту А

Затоплення лівобережжя Херсонщини: в низці населених пунктів виявили спалахи вірусного гепатиту А
. Херсон. Вода відійшла на одній з вулиць міста, залишається багнюка і мул, 12 червня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Внаслідок підриву Каховської ГЕС, на тимчасово окупованій території Херсонської області, різко погіршилась санітарно-епідеміологічна ситуація. Через відсутність доступу людей до належного медичного забезпечення та якісної води в низці населених пунктів лівобережжя виявили спалахи вірусного гепатиту А.

Про це повідомив у Facebook Генштаб ЗСУ.

За даними Генштабу, існує загроза поширення інших вірусних хвороб. Російські окупанти не визнають збільшення кількості захворюваності та навпаки намагаються це приховати. Заходів зі стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації в регіоні вони не проводять.

Що відомо про затоплення на лівобережжі Херсонщини

​​Станом на ранок 22 червня відомо про 18 загиблих внаслідок підриву російськими військами Каховської ГЕС у Голопристанській громаді на Херсонщині.

У тимчасово окупованих Олешках — гуманітарна криза, зруйновані будинки, антисанітарія. Точна кількість загиблих у тимчасово окупованих Олешках, через підтоплення, яке сталось внаслідок підриву Каховської ГЕС російськими військовими, поки не відома.

ОВА повідомила, що 22 червня на Херсонщині на рівень води знизився до 45 см. Підтопленими залишаються 20 населених пунктів: три — на правому березі, 17 — на лівому.

Раніше голова ОВА Прокудін заявив, що на лівобережжі Херсонської області російські військові хочуть приховати усі жахливі наслідки підтоплення після підриву Каховської ГЕС, щоб світ не побачив цю катастрофу. 17 населених пунктів, які досі підтоплені, наразі на межі гуманітарної катастрофи.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок