Закуплять сміттєвози та розставлять на вулицях контейнери: як і коли у Херсоні збираються розв'язати проблему зі сміттям

Закуплять сміттєвози та розставлять на вулицях контейнери: як і коли у Херсоні збираються розв'язати проблему зі сміттям

Закуплять сміттєвози та розставлять на вулицях контейнери: як і коли у Херсоні збираються розв'язати проблему зі сміттям
. Херсон, сміття біля будинку в одному з мікрорайонів міста, 4 квітня 2023р. Фото: Суспільне Херсон

Щоб розв'язати проблему зі сміттям у Херсоні, міська адміністрація закупить сміттєвози та розставить вулицями міста контейнери для сміття. Про це на першій пресконференції розповів керівник МВА Роман Мрочко.

Тендер на закупівлю сміттєвозів, за словами керівника МВА, оголосять у травні. Тоді ж планують закупити і тисячу контейнерів.

"Ми розставимо їх по місту, бо є вулиці де цих баків не було. Їх не те що викрали, чи сховали, їх взагалі там не було. І я вважаю, на перший період тисячу сміттєвих баків вистачить перекрити сміттєву кризу. І закупівля п'яти сміттєвозів, а в майбутньому ще отримання інших сміттєвозів як допомоги з інших громад і областей, нам повністю допоможе розв'язати це питання", — розповів Мрочко.

А поки в Херсоні є три сміттєвози, каже керівник МВА. Їх передали Вінниця, Київ і Київська область. Працюють і приватні компанії.

"ОСББ має право саме визначати, я не маю права їм говорити з якою компанією приватною чи якоюсь іншою укладати договори про вивіз сміття. Мною також створена комісія, яка визначає осередки надзвичайних ситуацій по сміттю і нашими комунальними підприємствами воно вивозиться", — сказав Мрочко.

Що відомо

  • У Херсоні з другого січня 2023 року перестали вивозити сміття. Біля сміттєвих баків накопичувалися відходи, люди відчували постійний сморід.
  • 14 січня 2023 року до Херсона прибули п'ять одиниць техніки: два самоскиди та три сміттєвози, один з яких місту подарують.

Читайте також

Переповненні сміттєві контейнери у Херсоні: в чому причина та як люди намагаються очистити прибудинкові території

На повне розмінування Херсонщини знадобиться 10-15 років — голова ОВА

У Херсоні знову запустять ліфти в багатоповерхівках — начальник МВА

У Херсоні встановлять 10 укриттів у місцях найбільшого скупчення людей — Червоний Хрест

Система оповіщення в Херсоні запрацює до кінця травня — керівник МВА

Обстріли Херсона та Станіслава, укриття від Червоного Хреста. 428 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок