У Горностаївському районі Херсонщини військові РФ перевіряють телефони людей, обшукують їх оселі

У Горностаївському районі Херсонщини військові РФ перевіряють телефони людей, обшукують їх оселі

У Горностаївському районі Херсонщини військові РФ перевіряють телефони людей, обшукують їх оселі
. Фото: УНІАН

Російські військові продовжують посилювати контррозвідувальний та поліцейський режим на тимчасово окупованій території Херсонської області. Зокрема, в Горностаївському районі вони перевіряють телефони у місцевих жителів, повідомив у Facebook Генштаб ЗСУ.

Особисті телефони людей армія РФ перевіряє на наявність фото- та відеоматеріалів, а також "забороненого" контенту.

"Російські військові фіксують персональні дані місцевих жителів та вибірково обшукують їхні оселі", — йдеться у дописі.

Що відомо

  • У тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької та Херсонської областей російські військові активно організовують евакуацію до Криму. Поки йдеться про опитування, втім поширюють інформацію про примусове виселення наприкінці цього місяця.
  • На лівобережжі Херсонщини складна ситуація, військові РФ намагаються "вислати" місцевих жителів до Росії. На тимчасово окупованій території області тривають посилені поліцейські заходи. А мати телефон — небезпечно для життя.
  • З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну прокуратура Херсонської області відкрила 48 справ щодо незаконного переміщення людей у межах області та депортацію за межі країни.
  • Російські військові продовжують примусову паспортизацію населення тимчасово окупованої території Херсонської області, здійснюють на людей психологічний та фізичний тиск. Зокрема, на блокпостах армія РФ обмежує пересування громадян України, які не отримали паспорти Російської Федерації.
  • Армія РФ посилює контррозвідувальний та поліцейський режими на тимчасово окупованій території Херсонської області. Зокрема, в Каховському районі, вони перевіряють телефони у місцевого населення, шукають так званий "заборонений контент".
  • На тимчасово окупованій території Херсонської області російські військові заборонили в'їзд-виїзд до села Велика Кардашинка Скадовського району та посилили перевірку документів і мобільних телефонів.

Читайте також

Виноробня імені Трубецького на Херсонщині позбулась імені російського князя

Росіяни поширили фейк про дозвіл від СБУ на розстріл дезертирів на Херсонщині

"Б'ють по сільськогосподарських площах, де люди намагаються відродити регіон". Гуменюк про обстріли Херсонщини

Обстріли правобережжя, доправили гумдопомогу місцевим жителям. 410 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок