"Російська армія намагається залякати людей на лівому березі Херсонщини" — Гуменюк

"Російська армія намагається залякати людей на лівому березі Херсонщини" — Гуменюк

"Російська армія намагається залякати людей на лівому березі Херсонщини" — Гуменюк
. Наталя Гуменюк Фото: Суспільне Одеса

На тимчасово окупованій частині Херсонщини російські військові намагаються залякати місцеве населення та виявити проукраїнські налаштованих людей. Про це в етері загальнонаціонального марафону заявила керівниця об'єднаного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

"Армія РФ продовжує мінометні обстріли населених пунктів лівобережжя для того, щоб залякати людей, виявляти лояльне до України населення і тих, хто підтримує рух спротиву. Вони чітко усвідомлюють, що наша результативна робота — це відгук такої співпраці з цим самим рухом спротиву, тому намагаються тиснути на місцевих, блокувати їх переміщення протягом дня, вводять подовжені комендантські години, щоб тримати над ними контроль", — говорить Наталія Гуменюк.

За словами керівниці об'єднаного пресцентру Сил оборони та охорони півдня, на лівобережжі окупанти також намагаються тероризувати людей, відбираючи у них наземні транспортні засоби та надводні засоби.

"Знову Сили оборони знищили два човни, які вони облаштували під ДРГ і намагались просунутись вздовж островів в дельті Дніпра. Ми відстежуємо їх активність в напрямку островів і вона досить ситуативна, коли вони тільки відчувають, що можуть собі дозволити рух, намагаються просуватися, але ми відпрацьовуємо по них досить вдало. Також наші військові знищили склад з боєкомплектом в районі Олешок", — каже Наталія Гуменюк.

Що відомо

  • Вдень 11 березня російська армія обстріляла середмістя Херсона. Попередньо було відомо про одного загиблого і одного пораненого. Згодом кількість вбитих російськими окупантами зросла до трьох.
  • 10 березня внаслідок чергових обстрілів РФ загорілася сторожка в одному з мікрорайонів Херсона. Загинув 35-річний чоловік, який знаходився поблизу.
  • Російська армія 9 березня з важкої артилерії та "Градів" 79 разів обстріляла Херсонську область, випустили по населених пунктах 407 снарядів.
  • Російські військові 9 березня з мінометів обстріляли тимчасово окуповане місто Олешки на Херсонщині для того, щоб дискредитувати Сили оборони України.

Читайте також

Окупація, рік у темряві, без води і газу: село Правдине на Херсонщині повертається до життя

Обстріляні Олешки та знищена човникова флотилія ДРГ РФ на лівобережжі. 381 день війни: хроніка подій на Херсонщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок