Окуповане лівобережжя Херсонщини: військові РФ обстрілюють правий берег та посилили фільтраційні заходи

Окуповане лівобережжя Херсонщини: військові РФ обстрілюють правий берег та посилили фільтраційні заходи

Окуповане лівобережжя Херсонщини: військові РФ обстрілюють правий берег та посилили фільтраційні заходи
. Фото: АР

Російські війська продовжують обстрілювати правобережжя Херсонщини з лівого берега. В окупованих населених пунктах посилили фільтраційні заходи та змушують підприємців переходити на рублі.

Житель Скадовська Максим, зараз не має можливості виїхати на підконтрольну територію. За словами чоловіка, російські військові стали поводитись більш нервово через обстріли Збройними Силами України, перевіряють телефони у місцевих жителів, намагаються вивести з обігу гривню.

"Люди здебільшого сидять вдома. Намагаються лише термінові свої справи якісь владнати. У деяких населених пунктах кожного ранку можна почути, як тренуються мобілізовані російські військові. Вони тут собі влаштували полігони. Чутно вибухи, постріли. Загалом ситуація напружена", — розповів чоловік.

Окупаційна влада посилила фільтраційні заходи на тимчасово окупованому лівобережжі області. За інформацією заступника голови Херсонської обласної ради Юрія Соболевського, росіяни змушують підприємства переходити з гривні на російські рублі.

"Досі таким же складним залишається шлях виїзду з лівого берега. Зараз там настільки все це складно, що більшість людей обирає маршрут через Крим до країн Євросоюзу або до третіх країн", — каже Соболевський.

Російські військові продовжують обстрілювати з лівого берега населені пункти Херсонщини на правому березі Дніпра. Кількість ворожих військ достатня, щоб здійснювати оборонні дії, для роботи російських диверсійно - розвідувальних груп та інших підрозділів спеціального призначення, повідомив в ефірі загальнонаціонального марафону керівник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Євгеній Єрін.

"Армія РФ постійно намагається діяти на островах в гирлі Дніпра, поблизу Херсона. Час від часу ставлять спостережні пости, вводячи якісь інші заходи. Все це відбувається на плавзасобах. Українська розвідка фіксує це, у випадку досяжності відкривають вогонь на ураження", — говорить Єрін.

За інформацією Генерального Штабу Збройних сил України на Херсонському напрямку російські військові продовжують обстрілювати українські позиції і цивільну інфраструктуру населених пунктів вздовж правого берега Дніпра.

14 грудня Збройні Сили України завдали удару по росіянах на лівому березі і знищили 30 окупантів у Лазурному, що на Херсонщині, повідомив речник Генерального Штабу Збройних Сил України Олександр Штупун.

Що відомо

  • У Лазурному на тимчасово окупованій території Херсонської області Сили оборони знищили три десятки російських військових.
  • Російські військові посилили фільтраційні заходи на окупованій ними території Херсонської області і розшукують тих, хто допомагає Силам оборони.

Читайте також

296 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Через постійно обстріли Херсона, жителі одного з мікрорайонів залишились без тепла

Війська РФ знову обстріляли центр Херсона, двоє людей загинули

Внаслідок обстрілів Херсона загинув 8-річний хлопчик

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок