Херсон отримав 45 тонн медичної допомоги — заступниця міністра охорони здоров'я

Херсон отримав 45 тонн медичної допомоги — заступниця міністра охорони здоров'я

Херсон отримав 45 тонн медичної допомоги — заступниця міністра охорони здоров'я
. Фото: Суспільне Херсон

Заклади охорони здоров'я в Херсоні працюють у звичному режимі і забезпечені необхідними препаратами. До міста вже доставили 45 тонн гуманітарної допомоги — ліки і медичні вироби, розповіла в ефірі загальнонаціонального марафону заступниця міністра охорони здоров‘я України Марія Карчевич.

За її словами, пункти видачі ліків та препаратів організовані на базі лікарень. Також 15 листопада у місті на площі Свободи та на залізничному вокзалі працювали "Лікарі без кордонів", оглядали херсонців і видавали ліки. Працює і екстрена медична допомога.

"На території Херсонської області російські військові зруйнували понад 10 медичних закладів. В Херсоні вся інфраструктура збережена. В області ситуація гірша. Окупанти вкрали коштовне обладнання і вивезли все. Зараз ми говоримо про першочергові потреби для медичної допомоги Далі говоримо, що потрібно відновлювати потреби інфраструктури закладів", — сказала Карчевич.

Заступниця міністра розповіла, що станом на 14 листопада на території Херсонщини працювало чотири аптечні заклади.

"Мережі аптек готові розпочати свою роботу. Наразі чекаємо розмінування територій і відновлення енергоживлення. Найближчим часом мережі відновлять свою роботу", - сказала Карчевич.

Що відомо

  • У Херсоні налагоджують сталу роботу медичні заклади Херсона. Нині заклади охорони здоров’я міста працюють у штатному режимі, забезпеченні необхідним і продовжують надавати медичну допомогу херсонцям.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок