Знищена військовими РФ виноробня "Курінь" що на Херсонщині, увійшла в трійку кращих у світі

Знищена військовими РФ виноробня "Курінь" що на Херсонщині, увійшла в трійку кращих у світі

Знищена військовими РФ виноробня "Курінь" що на Херсонщині, увійшла в трійку кращих у світі
. Фото: Економічна правда

Сімейна виноробня "Курінь", яка розташована у селі Степанівка на Херсонщині, перемогла у першому етапі міжнародного винного туристичного конкурсу "Wine Travel Awards" у номінації "Візитна картка України".

За результатами публічного голосування, яке закінчилось о першій годині ночі за Київським часом, продукція "Куреня" посіла перше місце серед виноробень України і увійшло в трійку кращих у світі.

Про це Суспільному розповів керівник сімейної виноробні Денис Халупенко.

За його словами, конкурс дуже серйозний, участь в ньому платна. Заявку подали ще у вересні 2021 року. До 5 квітня журі визначить переможців конкурсу.

"Це серйозна номінація і вона дає велику популярність країні. Переможець привертає увагу "людей, закоханих у вино", а це винний туризм і т.д. Це рейтинг для регіону та й держави в цілому. Він направлений на туристичний потік. Міжнародний винний туризм дуже популярний і приносить прибуток. Люди їздять по країнах, щоб куштувати вино, і щороку цей потік збільшується. Перемога в конкурсі дає доступ до багатьох міжнародних та світових організацій та асоціацій з виноробства,з винного туризму", - розповів Денис Халупенко.

Переможці конкурсу не отримають грошову винагороду, говорить Денис. Для виноробні це можливості для спілкування та лобіювання інтересів сімейної справи. У перші дні вторгнення російські військові пограбували і знищили виноробню.

"На сьогодні нічого не лишилось, виноробню пограбували, повивозили всю продукцію, а потім облили пальним та спалили. Постраждав і виноградник, коли обстрілювали Степанівку, познищували і ракетами частково, і частково мінометами. Там утворились великі воронки. Виноградник на половину знищений", - сказав керівник виноробні.

Денис Халупенко додав, що визнання бренду на світовому рівні дасть можливість спілкування зі світовими лідерами виноробства, а в подальшому - і участі у програмах з відродження виноробні.

Читайте також:

  • Історичне шато князя Трубецького, розташоване у Веселому Каховського району, окуповане військами РФ.
  • На Херсонщині у тимчасово окупованому Скадовському районі фермери почали висадку овочів.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок