У Голопристанській громаді російські військові викрали ще одного жителя - міський голова

У Голопристанській громаді російські військові викрали ще одного жителя - міський голова

У Голопристанській громаді російські військові викрали ще одного жителя - міський голова
. Фото: Херсонщина туристична

Голопристанський міський голова Олександр Бабич заявив про те, що військові РФ затримали ще одного жителя громади. Де зараз перебуває чоловік, невідомо. Цей факт внесений до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Олександр Бабич побував у населених пунктах громади. Про це він розповів у відеозверненні. За його словами, на кожному блокпосту російські військові вимагають документи і аргумент один – у них зброя.

У територіальній громаді працюють комунальні підприємства, лікарні, в деяких населених пунктах – в обмеженому режимі. Медикаментів не вистачає, і жодного підвозу ліків не було.

"Вирубуються ліси. Я зараз звертаюсь до тих чорних лісорубів, які займаються цим чорним бізнесом. Ми все про вас знаємо, ми знаємо ваші прізвища, знаємо, чим ви займаєтесь. Де ви випилюєте вільху, сосну, акацію. Я вам наполегливо раджу прийти і покаятися в лісгосп. або в міську раду. І припинити цю кримінальну практику. Ви за це будете обов'язково відповідати. Після того, як завершаться військові дії", - сказав Олександр Бабич.

Є випадки, коли торговці купують 1 кг борошна за 20 грн, а продають за 50 грн, а також продаж горілчаними і тютюновими товарами без акцизних марок. Також Олександр Бабич сказав, що спекуляції під час війни прирівнюються до мародерства.

Міський голова запропонував жителям громади вивішувати державні прапори на всіх шляхах, де рухається ворожа техніка, щоб показати військовим РФ, чия це земля.

Що відомо:

  • Місяць російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • 25 березня голопристанський міський голова Олександр Бабич повідомив, що російські військові викрали 5 або 6 жителів Нової та Старої Збур'ївки.
  • Російські військові утримують в полоні старосту Старої Збур'ївки (Херсонська область) та героя документального фільму "Українські шерифи" Віктора Маруняка. Чоловік зник 22 березня.

Читайте також:

  • На аеродромі в Чорнобаївці ЗСУ в одинадцяте завдали удару російським військам

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок