Тренувалися на вулиці, спортзал не працює через обстріли: паверліфтери з Харківщини здобули медалі на чемпіонаті України

пауерліфтинг, харків, спорт, дергачі
Команда спортивно-оздоровчого комплексу "Зевс" на Чемпіонаті України з паверліфтингу у Харкові. "Зевс"/Telegram

2 червня паверліфтери Анастасія Ластович та Дмитро Олексієнко з Золочівської та Дергачівської громад виступили на Чемпіонаті України федерації "Raw 100%" у Харкові. Спортсмени здобули три "золота" та одне "срібло".

Про це Суспільне Харків розповів директор та тренер за сумісництвом спортивно-оздоровчого комплексу "Зевс" Дергачівської міськради Віктор Гилун.

Віктор Гилун зазначив, що 19-річна Анастасія, піднявши штангу вагою 105 кг, здобула перше місце у своїй ваговій та друге місце у відкритих категоріях.

Команда пауерліфтерів з Харківщини перемогли на Чемпіонаті України
Анастасія Ластович пауеріфтерка з Дергачів на Чемпіонаті України з пауерліфтингу у Харкові. "Зевс"/Telegram

"Дмитро Олексієнко, якому теж 19 років, підняв штангу вагою 200 кг і здобув два перших місця: у своїй ваговій та у відкритій категоріях. Попри те, що Дмитро проживає у Золочівській громаді [яка перебуває під постійними обстрілами — ред.], він завжди знаходив час для тренувань", — говорить директор спортивно-оздоровчого комплексу.

Дмитро Олексієнко пауеріфтер з Дергачів на Чемпіонаті України з пауерліфтингу у Харкові. "Зевс"/Telegram
Підготовка до змагань була надскаладною через те, що "Зевс" наразі зачинений для тренувань задля збереження безпеки відвідувачів. Тому нашим спортсменам доводилося тренуватися в умовах вулиці, використовуючи дитячі майданчики та інші доступні місця. Це був виклик, оскільки було важко знайти відповідні вправи для силових тренувань поза залою. Вправи виконувалися з використанням підручних матеріалів, що ускладнювало процес підготовки.

Тренер говорить, що нині команда готується до наступного Чемпіонату України: планують отримати звання майстрів спорту.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube