СБУ перехопила розмову росіянина, який на Харківщині ховається від українських FPV-дронів по норах в лісі

СБУ перехопила розмову росіянина, який на Харківщині ховається від українських FPV-дронів по норах в лісі

FPV-дрон
Український військовослужбовець 28-ї окремої механізованої бригади керує безпілотником в Донецькій області. 3 травня 2024 року. REUTERS/Valentyn Ogirenko

У телефонній розмові, яку перехопила СБУ, окупант розповідає матері, що українські військові "нещадно гатять їх FPV-дронами" під Куп'янськом. Росіяни вимушені жити по норах, для того аби лишатися живими.

Запис перехопленої телефонної розмови 29 травня опублікувала пресслужба СБУ.

Російський окупант в телефонній розмові скаржиться на втрати у своєму підрозділі, який воює на Харківщині. Він повідомляє, що їх скоро виводять з позицій, а наявні бронежилети ніби "решето".

Майже нічого не лишилось, 126 має бути, а там не залишилось нічого... Знаєш скільки лишилось від нашої роти? 63 чи 73 людини тільки поранених, і близько 10-ти вбиті.

У розмові йдеться, що росіяни перебувають під постійними обстрілами, тому їм буквально приходиться ховатися по норах.

"Хочеш скажу де ми живемо? Така маленька нірка в лісі, там тільки сидячи — стояти неможливо. Ти заповз в неї: в ній спиш, борешся, тут же і їси, і в туалет ходиш теж тут", — йдеться у перехопленій розмові.

Окупант жаліється, що від одного лише звуку FPV-дрона вони ховаються, і згадують всі молитви.

Ця ху*ня над нами прямо пролетіла. Ми от зараз сховалися, я тут всі молитви згадав. Такий саморобний дрон, і в ньому вибухівка, він не скидає її, а сам врізається. Техніку розбиває вщент. Якщо він влучить, то все кінець прийде.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Telegram, Facebook, Viber, Instagram, Youtube

На початок